Руслан Маліновський вдруге в сезоні залишився в запасі на матч Серії А

. Руслан Маліновський. Фото: Getty Images

Як змінювався ігровий час українця в останніх матчах чемпіонату.

"Дженоа" українського півзахисника Руслана Маліновського програв "Інтеру" в 27-му турі чемпіонату Італії з футболу — 1:2.

Маліновський, що розпочав 2024 рік із шести поспіль виходів у старті, в попередніх двох матчах залишався в запасі та виходив на заміну "грифонів". На полі українець провів сумарні 27 хвилин.

На лаві запасних Маліновський залишився і в матчі з "Інтером". Тренерський штаб "Дженоа" використав за гру лише чотири заміни, проте український хавбек на поле так і не вийшов.

Єдиний гол "Дженоа" за рахунку 0:2 забив мексиканський захисник Хоан Васкес. Перемогу чинним лідерам Серії А принесли м'ячі Кріст'яна Аслані й Алексіса Санчеса.

Що означає матч з "Інтером"?

• Маліновський лише вдруге після переходу в "Дженоа" провів гру на лаві запасних. Досі це ставалося наприкінці вересня, в матчі чемпіонату з "Ромою" (4:1).
  • Востаннє Маліновський розпочинав три матчі поспіль у запасі "Дженоа" у вересні. Тоді українець після виходів на заміну отримав сумарних 17 хвилин ігрового часу проти "Наполі" (2:2) та "Лечче" (0:1).
  • Поразка від "Інтера" залишає "Дженоа" на 12-й сходинці в таблиці Серії А. Відставання від 11-ї команди "Монци" зберігається на рівні трьох очок.

Ігровий час Маліновського в Серії А: п'ять останніх матчів

• 3 лютого: 45 хвилин ("Емполі" — 0:0)
  • 11 лютого: 90 хвилин ("Аталанта" — 1:4)
  • 17 лютого: 15 хвилин ("Наполі" — 1:1)
  • 24 лютого: 12 хвилин ("Удінезе" — 2:0)
  • 4 березня: в запасі ("Інтер" — 1:2)

У наступному матчі суботи, 9 березня, "Дженоа" зустрінеться в чемпіонаті з прямим конкурентом "Монцою". Зустріч цих команд у першому колі Маліновський пропускав через перебір карток.

Інший український легіонер Серії А Віктор Коваленко у 27-му турі відіграв 72 хвилини за "Емполі" в програному матчі з "Кальярі" — 1:2.