Руслан Маліновський відзначився третім голом за "Дженоа" в чемпіонаті Італії

Руслан Маліновський у матчі 24-го туру чемпіонату Італії "Дженоа" — "Аталанта".
Руслан Маліновський. Фото: Simone Arveda/Getty Images

Українець вразив ворота своєї колишньої команди "Аталанти".

Півзахисник "Дженоа" Руслан Маліновський відзначився своїм третім голом у сезоні італійської Серії А. Команда українця вдома поступилася "Аталанті" — 1:4.

Від початку сезону Маліновський забив за "грифонів" два голи в листопаді та грудні 2023 року — у ворота "Фрозіноне" та "Емполі". Футболіст національної збірної також має асист у поєдинку 10-го туру Серії А проти "Салернітани".

На матч зі своєю колишньою командою "Аталантою" Маліновський вийшов у стартовому складі господарів — шосте поспіль у змаганнях елітного італійського дивізіону.

Як зіграв Маліновський?

• Свого першого удару в матчі Руслан завдав після пів години ігрового часу: виконував штрафний, але м'яч пішов повз ворота. В компенсований час першого тайму українець вдруге не поцілив у площину.
  • Натомість на початку другого тайму, за рахунку 0:1, Маліновський відновив паритет у поєдинку. Українець обігрався з партнером Міланом Баделем і потужно пробив на підступах до карної зони.
  • Маліновський залишався на полі до фінального свистка. Хавбек 80 разів зустрічався із м'ячем та віддав 51 прицільну передачу, а також заблокував один удар від суперника.
  • "Дженоа" поступився з розгромним рахунком 1:4 і перервав серію з восьми матчів без поразок. Востаннє команда програвала у чемпіонаті ще 10 грудня 2023 року ("Монці" — 0:1).

Руслан Маліновський у "Дженоа": що відомо?

• З трьома голами Маліновський перевершив власний доробок у попередній команді — французькому "Марселі", за який двічі забив у сезоні 2022/23.
  • Наприкінці січня "Дженоа" офіційно викупив контракт Маліновського у "Марселя". З новою командою півзахисник уклав договір до літа 2027 року.
  • У 2019-2023 роках "Аталанти" Маліновський провів у складі "Аталанти" 143 матчі в усіх турнірах — цей показник залишається особистим рекордом Руслана в професійній кар'єрі.