Чемпіонат України з біатлону: усі результати змагань та залік мультимедалістів

Оновлено
. Фото: Dmytro Yevenko / biathlon.com.ua

Як пройшли змагання на Львівщині.

У Сянках на Львівщині закінчився чемпіонат України з біатлону. Участь у ньому брали спортсмени, що представляють різні регіони України, серед них — представники чоловічої та жіночої збірних.

Змагання на чемпіонаті України з біатлону проходили упродовж п'яти днів — з 20 до 24 грудня. Загалом програма змагань включала у себе дві особисті гонки — чоловічі та жіночі спринти і персьюти — та дві естафети: змішану та одиночну змішану.

Результати чемпіонату України з біатлону

Чоловіки

• Спринт: 1. Степан Кінаш (Харківська область), 2. Олександр Пономаренко (Харківська область), 3. Антон Дудченко (Тернопільська область)
  • Переслідування: 1. Руслан Ткаленко (Чернігівська область), 2. Степан Кінаш (Харківська область), 3. Дмитро Грущак (Тернопільська область)

Жінки

• Спринт: 1. Любов Кип'яченкова (Харківська область), 2. Олександра Меркушина (Закарпатська область), 3. Олена Городна (Львівська область)
  • Переслідування: 1. Олександра Меркушина (Закарпатська область), 2. Надія Бєлкіна (Київська область), 3. Дар'я Блашко (Київська область)

Змішана естафета

1. Сумська область-2 (Віта Семеренко, Валентина Семеренко, Владислав Чихарь, Богдан Борковський)
  2. Сумська область-1 (Анна Кривонос, Ксенія Приходько, Денис Насико, Роман Боровик)
  3. Чернігівська область (Валерія Дмитренко, Дарина Чалик, Артем Тищенко, Артем Прима)

Одиночна змішана естафета

1. Тернопільська область-1 (Тетяна Тарасюк, Віталій Мандзин)
  2. Закарпатська область (Анастасія Меркушина, Віталій Труш)
  3. Сумська область-1 (Валентина Семеренко, Роман Боровик)

Оновлено. Переможцем медального заліку чемпіонату України з біатлону стала Харківська область, яка закінчила змагання з чотирма нагородами (дві золоті та дві срібні).

Медальний залік чемпіонату України з біатлону

1. Харківська область — 2 "золото" +2 "срібло" + 0 "бронза"
  2. Закарпатська область — 1+2+0
  3. Сумська область — 1+1+2
  4. Тернопільська область — 1+0+2
  5. Чернігівська область — 1+0+1
  6. Київська область — 0+1+1
  7. Львівська область — 0+0+1

Переможцем заліку мультимедалістів серед усіх біатлоністів стали Олександра Меркушина та Степан Кінаш, які завоювали по одному "золоту" та "сріблу".

Залік мультимедалістів чемпіонату України з біатлону

• 1-2. Олександра Меркушина (Закарпатська область) — 1+1+0
  • 1-2. Степан Кінаш (Харківська область) — 1+1+0
  • 3. Валентина Семеренко (Сумська область) — 1+0+1
  • 4. Роман Боровик (Сумська область) — 0+1+1

Друга частина чемпіонату України відбудеться наприкінці березня 2024 року, після завершення міжнародних змагань. Змагання мають пройти в Буковелі.