Біатлон: Кубок світу
Олександра Меркушина перемогла у жіночому переслідуванні на чемпіонаті України з біатлону: результат

. Фото: Getty Images

Як минула остання гонка суботи.

У Сянках на Львівщині продовжується чемпіонат України з біатлону. Змагальну програму суботи, 23 грудня, закрила жіноча гонка переслідування.

Першим стартом суботи став чоловічий персьют. Перемогу у гонці, в якій взяли участь 18 спортсменів, здобув Руслан Ткаленко, для нього це шоста особиста звитяга у межах ЧУ.

Натомість у жіночому переслідуванні на старт вийшли 19 біатлоністок. Гонку пропустила переможниця спринту Любов Кип'яченкова, а також бронзова призерка попереднього старту Олена Городна.

Як пройшов жіночий персьют

• Через відсутність Кип'яченкової першою у персьюті стартувала Олександра Меркушина, яка у нинішньому сезоні виступає на юніорському Кубку IBU. Вона у підсумку й здобула перемогу, випередивши Надію Бєлкіну на понад дві хвилини.
  • Це третя особиста перемога 18-річної Меркушиної у межах чемпіонату України. Два попередніх "золота" вона здобула у сезоні 2019/20, вигравши дві спринтерські гонки у Тисовці.
  • Третє місце у переслідуванні посіла Дар'я Блашко, яка розпочала сезон на Кубку світу, однак після етапу в ЕстерсундіПосіла 78-ме місце у спринті та 12-те у складі збірної України в естафеті. відправилась на Кубок IBU. У шістку кращих також потрапила олімпійська чемпіонка Валентина Семеренко, її сестра Віта стала сьомою.

6. Валентина Семеренко (3+0+1+1) +3:56.1

Чемпіонат України в Сянках завершиться у неділю, 24 грудня. Програму першості закриватиме одиночна змішана естафета.