Біатлон: Кубок світу
Руслан Ткаленко виграв гонку переслідування на чемпіонаті України з біатлону: результат

. Фото: Pavlo Zarovetskyi/biathlon.com.ua

Як минув чоловічий персьют.

У Сянках на Львівщині продовжується чемпіонат України з біатлону. Змагальну програму суботи, 23 грудня, відкрила чоловіча гонка переслідування.

Перші особисті нагороди ЧУ-2023 розіграли в чоловічому спринті. Свою дебютну перемогу на національному чемпіонаті здобув 21-річний Степан Кінаш, а жіночу гонку виграла Любов Кип'яченкова.

У чоловічому персьюті в суботу взяли участь 18 біатлоністів, зокрема два представники України на Кубку IBU у цьому сезоні — Руслан Ткаленко та Дмитро Грущак.

Як пройшов чоловічий персьют

• Перемогу у переслідуванні здобув Руслан Ткаленко, який стартував четвертим. Він припустився найменшої кількості хиб у стрільбі, не закривши три мішені, та майже на 45 секунд випередив переможця спринту Степана Кінаша.
  • Для Ткаленка це шоста особиста перемога у межах чемпіонату України. У минулому сезоні Руслан здобув "золото" у масстарті в Буковелі.
  • З восьмого місця на третє піднявся Дмитро Грущак, який зробив чотири промахи на вогневих рубежах.
  • Учасники Кубка світу у складі збірної України Тарас Лесюк та Антон Дудченко, які взяли участь у спринті, не змагались у персьюті. Загалом 13 спортсменів не вийшли на старт переслідування.