ATP, WTA та ITF пожертвували Україні кошти через вторгнення Росії

ATP, WTA та ITF пожертвували Україні кошти через вторгнення Росії

ATP, WTA та ITF пожертвували Україні кошти через вторгнення Росії
WTA

Тенісні організації не залишилися осторонь воєнних подій в Україні.

Міжнародні тенісні організації ATP, WTA та ITF, а також організатори турнірів серії Великого Шолому Australian Open, Ролан Гаррос, Вімблдон та US Open фінансово підтримали Україну через вторгнення Росії.

В Україні триває 14-а доба вторгнення Росії в Україну. Бойові дії відбуваються одразу за кількома напрямами на території України.

Читайте також: Вторгнення Росії. День чотирнадцятий. Онлайн

Світова тенісна спільнота засудила дії Росії, запровадивши санкції. Країну вже позбавили проведення тенісних турнірів, тоді як тенісисти можуть змагатися як нейтральні атлети.

Тепер ж провідні світові організації вирішили допомогти фінансово Україні. Кожна з них пожертвувала по 100 тисяч доларів.

Кошти, які тенісні організації пожертвували Україні, будуть спрямовані на гуманітарну допомогу та підтримку тенісу в Україні. Їх направлять у гуманітарний фонд допомоги, звідки вони надійдуть Федерації тенісу України.

Крім цього, організації оголосили, що на найближчому турнірі в Індіан-Веллсі тенісисти будуть надягати на матчі стрічки синьо-жовтого кольору на честь України.

Як міжнародний спорт реагує на вторгнення РФ в Україну

На початок