Дар'я Блашко отримала позитивний тест на коронавірус перед дебютом на Олімпіаді-2022

Дар'я Блашко отримала позитивний тест на коронавірус перед дебютом на Олімпіаді-2022

Дар'я Блашко отримала позитивний тест на коронавірус перед дебютом на Олімпіаді-2022
Dmytro Yevenko

Українка потрапила у склад на індивідуальну гонку, але тепер її не бігтиме.

Українська біатлоністка Дар'я Блашко отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Про це повідомляє портал Biathlon.com.ua. Суспільне Спорт підтверджує цю інформацію.

Блашко була однією з чотирьох спортсменок, що залишалися у розпорядженні жіночої команди. Олена Білосюк першою отримала позитивний тест на коронавірус, її має замінити Анастасія Меркушина.

Читайте також: Анастасія Меркушина вирушить до Пекіна, проте її старт на Олімпіаді-2022 не гарантовано

Україна вже оголосила старт-лист на жіночу індивідуальну гонку. Дар'я Блашко у ній мала розпочинати виступ в останній стартовій групі - під 79-м номером, проте тепер її пропустить.

Що означає позитивний тест у Блашко?

Дар'я Блашко має відправитися на самоізоляцію і перебувати там до того, поки не здасть два тести на коронавірус з різницею у добу. Тобто, індивідуальну гонку українка гарантовано пропустить.

Наступною гонкою після індивідуальної на Олімпіаді-2022 стане жіночий спринт. Він відбудеться у п'ятницю, 11 лютого. Тобто, у Блашко буде чотири дні для того, щоб здати два негативних тести на коронавірус.

Відсутність Блашко означає, що Україна матиме неповну квоту у жіночій індивідуальній гонці. У розпорядженні головного тренера жіночої команди Уроша Велепця залишаються Юлія Джима, Ірина Петренко та Валентина Семеренко - Олена Білосюк та Дар'я Блашко відтепер перебувають на самоізоляції.

Для Дар'ї Блашко Олімпіада-2022 має стати дебютною у кар'єрі. Вона - єдина представниця жіночого складу збірної України, що не має досвіду виступів на цьому рівні.

Хто така Дар'я Блашко

  • 26-річна біатлоністка, що представлятиме на Олімпіаді-2022 Київ.
  • Найкращим особистом результатом Блашко перед Олімпіадою в Пекіні є 14-е місце на чемпіонаті світу-2021. Також біатлоністка посіла 12-е місце на етапі Кубка світу в Контіолагті у 2020 році.
  • У сезоні 2021/22 найкращим результатом Блашко є 20-е місце на етапі Кубка світу в Ансі (гонка переслідування).

Що відомо

  • Позитивний тест у Блашко - четвертий серед тренерів та біатлоністів збірної України. Першим позитивний результат отримав головний тренер чоловічої команди Юрай Санітра, після цього позитивні тести здавали тренер Ігор Ященко та біатлоністка Олена Білосюк.
Читайте також: Біатлоністка Олена Білосюк отримала позитивний тест на коронавірус на Олімпіаді-2022
  • Україна вже розпочала виступи на Олімпіаді-2022 змішаною естафетою. Там українці посіли 13-е місце у складі Валентини Семеренко, Юлії Джими, Артема Прими та Дмитра Підручного.
  • Старт жіночої індивідуальної гонки - понеділок, 7 лютого, о 11:00.

Де дивитись Олімпіаду-2022

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Олімпіади-2022 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Для перегляду Олімпіади-2022 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

На початок