Старт-лист на жіночу індивідуальну гонку Олімпіади-2022: коли бігтимуть українки

Старт-лист на жіночу індивідуальну гонку Олімпіади-2022: коли бігтимуть українки

Старт-лист на жіночу індивідуальну гонку Олімпіади-2022: коли бігтимуть українки
. НОК

Для Юлії Джими та Валентини Семеренко це буде вже другий старт у Пекіні.

Другою гонкою Олімпіади-2022 у Пекіні стане жіноча індивідуальна гонка. Цей старт стане найдовшим серед усіх жіночих - біатлоністки подолають дистанцію у 15 км. Сама ж гонка відбудеться у понеділок, 7 лютого, о 11:00.

Збірна України виступатиме у Пекіні у складі чотирьох біатлоністок - саме такою є квота України в особистих стартах на Олімпіаді-2022. У склад увійдуть усі спортсменки за винятком Олени Білосюк (позитивний тест на коронавірус), а також Анастасії Меркушиної, яка має замінити Білосюк у складі.

Читайте також: Анастасія Меркушина вирушить до Пекіна, проте її старт на Олімпіаді-2022 не гарантовано

Таким чином, стартувати в індивідуальній гонці у складі України мають чотири спортсменки: Юлія Джима та Валентина Семеренко, які вже бігли у змішаній естафеті, Ірина Петренко, яка проводитиме другу Олімпіаду в кар'єрі. А також Дар'я Блашко, яка індивідуальною гонкою дебютуватиме у Пекіні.

Оновлено. Дар'я Блашко отримала позитивний тест на коронавірус і пропустить індивідуальну гонку.

Читайте також: Дар'я Блашко отримала позитивний тест на коронавірус перед дебютом на Олімпіаді-2022

У першу стартову групу потрапила лише одна українка - Ірина Петренко. Очолює другу стартову групу Юлія Джима (32-й номер). У третій та останній стартових групах також по одній українці - туди потрапили Валентина Семеренко та Дар'я Блашко відповідно.

Старт-лист жіночої індивідуальної гонки (старт - о 11:00)

  • 21. Ірина Петренко
  • 32. Юлія Джима
  • 62. Валентина Семеренко
  • 79. Дар'я Блашко

Більшість фаворитів індивідуальної гонки стартуватиме у першій групі. Володарка Малого кришталевого глобусу сезону Маркета Давідова отримала 15-й стартовий номер, австрійка Ліза Тереза Гаузер - 11-ю. Француженка Жюстін Бреза-Буше бігтиме під 24-м номером, а ось Жулія Сімон потрапила до другої стартової групи - 45-й номер.

Відкриватиме гонку норвежка Марте Олсбю Ройзеланд, у той час, як олімпійська чемпіонка Пхьончхану Ганна Еберг розпочне її 17-ю.

Читайте також: Норвегія виграла "золото" у змішаній естафеті на Олімпіаді-2022 завдяки Словенії: що саме сталося

Також варто відзначити старт німкені Франціски Пройсс, яка індивідуальною гонкою у Пекіні вперше виступить у 2022 році. Вона отримала 71-й номер. У четвертій стартовій групі також і представниця ОКР Євгенія Буртасова, яка в останній момент прилетіла для виступів у Пекіні - вона розпочне гонку 84-ю.

Повні старт-листи - тут.

Що відомо

  • Юлія Джима між Олімпіадами у Пхьончхані та Пекіні здобула дві медалі на етапах Кубка світу саме в індивідуальних гонках - "золото" (в Антгольці, 2018 рік) та два "срібла" (Естерсунд, 2019 рік, Антгольц, 2021 рік).
  • Один із найкращих результатів у кар'єрі Ірини Петренко - сьоме місце в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу в Голменколлені (2015 рік).
  • Валентина Семеренко двічі здобувала медалі на рівні етапів Кубка світу в індивідуальній гонці: у 2013 році на чемпіонаті світу в Нове-Место та у 2014-му на етапі Кубка світу в Естерсунді.
  • Найкращий результат Дар'ї Блашко у кар'єрі в індивідуальній гонці - 21-е місце на етапі Кубка світу в Естерсунді у 2019 році.

Де дивитись Олімпіаду-2022

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Олімпіади-2022 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Для перегляду Олімпіади-2022 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

На початок