"Стрічка вийшла гірше через вологість". Українська гімнастка Онопрієнко – про старт на Олімпіаді

"Стрічка вийшла гірше через вологість". Українська гімнастка Онопрієнко – про старт на Олімпіаді

Ексклюзивно
"Стрічка вийшла гірше через вологість". Українська гімнастка Онопрієнко – про старт на Олімпіаді
AP

Вікторія Онопрієнко оцінила результат, який вивів її до фіналу, з Суспільне Спорт.

Українська художня гімнастка Вікторія Онопрієнко стала однією з двох українок, яким вдалося відібратися до фіналу в особистому багатоборстві на Олімпіаді-2020. Другою стала Христина Погранична.

17-річна спортсменка – наймолодша учасниця індивідуальних змагань у Токіо. На її дебютних Олімпійських іграх Вікторія посіла дев'яте місце у кваліфікації з сумою балів 95.45, чого вистачило для виходу до фіналуФінал відбудеться 7 серпня..

Її вправа з булавами (26.1 бала) була однією з п'яти найкращих у перший день змагань, а за оцінкою за стрічку вона ввійшла до топ-6 (21.25).

Читайте також: Обидві українки вийшли до фіналу особистого багатоборства в художній гімнастиці на Олімпіаді-2020

Після успішного старту Онопрієнко поділилася враженнями від своїх виступів із Суспільне Спорт.

"Для мене це дуже радісна новина, що я потрапила в топ-10. Завтра потрібно буде ще більше викласти сил і емоцій, щоби показати ще вищий результат і клас на цих змаганнях.

Для мене Олімпійські ігри – як свято. Я кожен день наполегливо працювала і знала, що це моя мета, моя мрія: приїхати сюди і представляти нашу країну".

Вікторія вже брала участь у чемпіонатах Європи та етапах Кубка світу, проте, за її словами, Олімпіада в Токіо сприймається абсолютно інакше.

"Якщо чесно, це зовсім інші емоції. Тут більший адреналін. Тому я не можу навіть порівняти з жодними змаганнями, які в мене були".

Виступами Онопрієнко задоволена, хоча й визнає, що були деякі помилки, а також умови на арені, які від неї не залежали.

"Чотири види пройшла непогано. Але, звісно, в кожному з видів були свої недоліки. Тільки я і мій тренер знаємо, які. Стрічка трохи гірше [вийшла], тому що тут вологість і трошки кондиціонери [працювали]. Найкраще зробила булави".

"Тренери сказали, що я – молодець, що я гідно представила нашу країну і що треба ще більше набратися сил і показати ще більший результат [у фіналі]".

До вирішального дня змагань Онопрієнко планує готуватися в першу чергу психологічно.

"Треба трошки відпочити, щоб тіло трохи відновилось. Але ментально треба працювати над собою і не розслаблятись. Завтра буде більша напруга і відповідальність".

Читайте також: "Пройшла через пекло, але зараз почуваю себе прекрасно". Історія гімнастки Юзьвяк, яка поборола рак

Що далі

  • Субота, 7 серпня, 04:00 – Групове багатоборство. Кваліфікація
  • Субота, 7 серпня, 09:20 – Індивідуальне багатоборство. Фінал
  • Неділя, 8 серпня, 05:00 – Групове багатоборство. Фінал

Де дивится Олімпіаду-2020

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне. Прямі ефіри Ігор-2020 доступні на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Дивитися Олімпіаду-2020 на сайті Суспільне Спорт

Для перегляду Олімпіади-2020 на сайті потрібно авторизуватися за допомогою однієї з соціальних мереж або через електронну поштову скриньку.

На початок