"Не могла зрозуміти, чому ми так далеко". Естафетна четвірка України – про невихід у фінал Олімпіади

"Не могла зрозуміти, чому ми так далеко". Естафетна четвірка України – про невихід у фінал Олімпіади

Ексклюзивно
"Не могла зрозуміти, чому ми так далеко". Естафетна четвірка України – про невихід у фінал Олімпіади
AP

Українські бігунки поділилися враженнями від забігу в естафеті та конкуренції на доріжці – для Суспільне Спорт.

Остання естафетна четвірка України, яка брала участь у Олімпійських іграх-2020, не пробилася до фіналу. Легкотатлетки Катерина Климюк, Аліна Логвиненко, Вікторія Ткачук та Анна Рижикова фінішували шостими у своєму забігу в жіночій естафеті 4х400 метрів.

Бігунки показали найкращий результат сезону – 3:24.50, проте цього було замало, щоб подолати відбір. Українки зупинилися за крок до топ-8, які вийшли до фіналу, та стали дев'ятими в загальному заліку.

Читайте також: Україна - поза фіналом у жіночій естафеті 4х400 метрів на Олімпіаді-2020

Що сказали українки після забігу

  • Вікторія Ткачук

"Я не можу сказати, [чи вплинув особистий фінал на 400 метрів із бар'єрами на виступ у естафеті]. 400 метрів – це нелегка дистанція, але коли ти на куражі в змагальному ритмі, ти не помічаєш сильної втоми. Можливо, завтра-післязавтра ми відчуємо, що це був все-таки четвертий біг на цьому тижні".

"Як я казала раніше, я в шоці від результатів. Ми пробігли досить непоганий час як для української команди, але ми шості тільки в забігу. Ти ніби й показуєш свій максимум, але є країни, які показують швидші секунди на даний момент. Тобто потрібно працювати ще більше. Це все, що я можу сказати".

"[Віртуальна] підтримка дуже відчувається. За пустих трибун не дуже звично виступати. На найменших змаганнях у Європі навіть за карантинних обмежень є якісь глядачі. Тут дуже суворі обмеження. Можливо, не вистачає підтримки від трибун, але соцмережі вибухають від повідомлень. Коли стоїш на лінії старту й згадуєш сотні повідомлень людей, які в тебе вірять, встають рано, щоб подивитися трансляцію наживо, це дуже надихає до роботи".

Читайте також: "В шоці від результатів дівчат". Бігунка Ткачук – про рекорд і конкуренцію на Олімпіаді
  • Катерина Климюк

"Коли вже всі фінішували, не могла зрозуміти, чому ми так далеко. Ми досить швидко пробігли. Я ще й зараз не можу зрозуміти, чому так. Мабуть, всі інші команди виявилися сьогодні сильнішими".

"Я вважаю, що дівчата молодці. Головне, щоб ми отримували радість від нашої роботи і нашого бігу".

"Нас сьогодні бігло чотири дівчини, але насправді нас було п'ятеро. П'ятими були наші вболівальники. Я бігла 300 метрів, і після цього був переломний момент, і тоді в мене в голові почали спливати повідомлення від моїх друзів, однокласників, рідних. Як із фільму [спалахи флешбеків]: "Давайте", "Ми в вас віримо".

Читайте також: "Я одна у полі воїн проти цілої армії". Рижикова - про умови для підготовки в Україні
  • Аліна Логвиненко

"Що треба було зробити, щоб бути в трійці? Швидше бігти. Я задоволена тим, що наша команда потрапила до [числа] найсильніших команд планети. Але й засмучена. Не буду цього приховувати. Я хотіла бігти у фіналі. Хотіла, щоб команда бігла у фіналі та показала ще кращий час.

Але, мабуть, сьогодні так зірки зійшлися. Ми показали досить непоганий час, але [залишилися] поза фіналом. Пробачте, вболівальники, якщо когось засмутили".

  • Анна Рижикова

"Авжеж, [я отримала задоволення]. Відібратися на Олімпіаду, показати тут свій максимум, гарно пробігти й отримати таку велику кількість підтримки та побажань. Я думаю, всі дівчата отримували від абсолютно незнайомих людей слова підтримки".

"Сьогодні написала моя подруга, що її донька в дитячому садочку змусила всю групу дивитись легку атлетику і вболівати за нашу естафету".

"Дуже приємно, що ми привертаємо увагу [до легкої атлетики] своїми гарними виступами. Сподіваюся, що на наступних Олімпійських іграх наша естафетна команда буде не тільки у фіналі, а й боротиметься за найвищі місця".

Читайте також: "Розумію: медалі немає, завтра про мене забудуть". Бігунка Рижикова - про п'яте місце на Олімпіаді

Де дивится Олімпіаду-2020

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне. Прямі ефіри Ігор-2020 доступні на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Дивитися Олімпіаду-2020 на сайті Суспільне Спорт

Для перегляду Олімпіади-2020 на сайті потрібно авторизуватися за допомогою однієї з соціальних мереж або через електронну поштову скриньку.

На початок