Стоматологічний кабінет на колесах: у Рівному презентували вантажівку для виїздів на передову

Стоматологічний кабінет на колесах: у Рівному презентували вантажівку для виїздів на передову

Рівненські волонтери обладнали з поштової вантажівки стоматологічний кабінет. Влітку цей транспорт планують відправити на передову, щоб лікувати зуби військовим. Вантажівку придбали та обладнали за донати людей, а обладнання надали стоматологи-благодійники.

Волонтер громадської організації "Допомога Армії Рівне" Олег Шинкаренко показав Суспільному, як виглядає транспорт та які його функції.

З його слів, влітку цей транспорт планують задіяти для безоплатного лікування зубів бійцям, які на передовій.

"Поштове авто ми переобладнали в стоматологічний кабінет для того, щоб надавати допомогу нашим захисникам. Тут є повноцінна стоматологічна установка, є автоклав для стерилізації інструменту, для зберігання інструменту. Всі знають, що зубний біль — один із найсильніших, він виводить зі строю бійця. Тобто він буде знаходитися на своєму місці, але він буде відволікатись весь час на цей біль, і мучитись. Відповідно, щоб вирішити цю проблему — ми створили такий проєкт", — розповів Олег Шинкаренко.
Стоматологічний кабінет на колесах для ЗСУ
Стоматологічний кабінет на колесах для ЗСУ. Суспільне Рівне

Волонтер зазначив, що вантажівку придбали за сім тисяч євро, обладнати допомогли інші благодійники. Наразі стоматологічний кабінет у вантажівці доукомплектовують. У ньому ще не вистачає, зокрема, хірургічного та терапевтичного обладнання. Також шукають стоматологів, які погодяться волонтерити на передовій.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок