Автомобільний рух мостом через Случ на Рівненщині перекриють на два дні: завершальний етап капітального ремонту

Автомобільний рух мостом через Случ на Рівненщині перекриють на два дні: завершальний етап капітального ремонту

Ексклюзивно
Автомобільний рух мостом через Случ на Рівненщині перекриють на два дні: завершальний етап капітального ремонту
. Фото: Суспільне Рівне

На Рівненщині 28 та 29 лютого перекриють автомобільний рух тимчасовою переправою, яку спорудили біля мосту через річку Случ, капітальний ремонт якого на завершальному етапі.

Про це 27 лютого Суспільному повідомив голова Сарненської РДА Олександр Кохан.

"Зараз тривають роботи з асфальтування верхнього шару. Це займе два дні, протягом яких буде дозволено рух лише технологічного транспорту. Кінцеву дату відкриття ми не вказуємо — все залежить від погодних умов. Орієнтуємося на 10 березня", — розповів Олександр Кохан.

З його слів, пропуск пішоходів буде можливий, але він залежатиме від руху технологічного транспорту тимчасовою переправою.

Заступник начальника служби відновлення та розвитку інфраструктури області Дмитро Леонтіюк, повідомив Суспільному, що 28 та 29 лютого рух транспорту як основною мостовою спорудою, так і тимчасовою буде неможливий.

"Вони будуть задіяні у переміщення технологічного матеріалу, зокрема, асфальтобетону. Рух просто фізично неможливий", — зазначив Дмитро Леонтіюк.

Він також сказав, що укладання асфальту — це метеозалежний процес, тому кінцевої дати відкриття мосту після капітального ремонту не береться озвучувати.

Об`їзд, як і раніше, можливий дорогою Т-18-11 через села: Гранітне, Вири, Ясногірка, Чабель, Лінчин, Михалин, Березне, Кам’янка, Антонівка та дорогою Н-25 через села: Яринівка, Малушка, Катеринівка, Сарни, додав Дмитро Леонтіюк.

Історія з капремонтом мосту

Міст на міжнародній трасі М-07 Київ — Ковель — Ягодин на капремонт перекрили у ніч на 1 серпня 2023 року. Об'їзд організували через дороги Т-18-11 Клесів — Михалин — Березне та Н-25 Городище — Рівне — Старокостянтинів селами Вири, Михалин, Городище та Малинськ. Загалом проїзд став довшим на десятки кілометрів.

Згодом відкрили альтернативний шлях — тимчасовий монтажний міст. Але через місяць його закрили, бо водії не дотримувалися визначеного графіку.

20 жовтня начальник Сарненської районної військової адміністрації Олександр Кохан повідомив, що якщо погода сприятиме проведенню капітального ремонту мосту через річку Случ біля міста Сарни на Рівненщині, то рух технологічною переправою можуть відкрити у січні 2024 року.

Скільки коштує ремонт

На порталі публічних закупівель ProZorro є дві закупівлі, що стосуються капремонту мосту через Случ. Першою у спрощеній закупівлі вказана ціна майже 390 млн грн, виконавець — ТзОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада".

Друга закупівля, оприлюднена у серпні 2023 року, вказана у розмірі майже 527 млн грн. Там виконавцем вказане ТзОВ "Група компаній "Автострада".

"Капітальний ремонт мосту через Случ — це була одна з критичних необхідностей для забезпечення сталого функціонування транспортного сполучення, зокрема, військового, тому урядом було прийнято рішення про включення цього об'єкту, досить обмеженого в умовах воєнного стану, які будуть ремонтуватися", — зазначали раніше Суспільному у Службі відновлення та розвитку інфраструктури.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок