Голубці з млинцями з Рівненщини внесли до переліку нематеріальної культурної спадщини України

Голубці з млинцями з Рівненщини внесли до переліку нематеріальної культурної спадщини України

Голубці з млинцями увійшли до переліку НКС України
. Фото: Facebook Рівненська ОДА

Страва, яку готують на Рівненщині, стала частиною нематеріальної культурної спадщини України. Йдеться про радивилівські голубці з млинцями. Ця страва побутує тривалий час, а рецепт приготування передається від матері до доньки.

Про це повідомили у Facebook Рівненської ОДА.

Рішення про розширення переліку елементів нематеріальної культурної спадщини "Приготування української традиційної страви "Голубці" стравами з різних регіонів держави прийняло Міністерство культури та інформаційної політики України.

Голубці з млинцями з Радивилівської громади внесли до переліку нематеріальної культурної спадщини України
Фото: Рівненська ОДА

У 2023 році Радивилівська громада на Рівненщині подала пакет документів щодо місцевої страви, яка називається "Голубці з млинцями" або "Рулетики по-радивилівськи".

Рецепт належить жінці, яка у молоді роки була у наймах в заможних людей, що проживали в селі Перенятин і принесла його у свою родину. В той час голубці з млинцями готувалися тільки на великі свята: Пасху, Різдво, храмове свято, дні народження, йдеться у дописі облдержадміністрації.

"Наприкінці року ми маємо ще один здобуток у проєкті "Рівненщина на смак". Тож кіровоградські "Голубці" доповнено традиційною стравою з Рівненщини — "Голубці з млинцями". Ми не тільки бережемо свої традиції, а й разом з іншими областями формуємо неповторну гастрономічну спадщину України. Дякуємо Міністерству та нинішньому його очільнику — Ростиславу Карандєєву за підтримку", — зазначила начальниця обласного управління культури і туризму Любов Романюк.

Голубці Радивилівської громади

Раніше в етері Українського радіо Рівне директорка Радивилівського міського будинку культури Інна Шаблій розповідала:

"Радивилівські голубці унікальні тим, що вони готуються саме на основі капустяного листя, млинця і фаршу. Але специфіка страви полягає в тому, що млинець може бути  різним, приготованим на основі яйця, муки, молока і мати жовте забарвлення, а коли господиня включає свою фантазію і додає до млинця шпинат чи зелене листя — млинець стає зеленого забарвлення, колір соку буряка додає млинцю червоного забарвлення і страва набуває зовсім іншого як смаку, так і унікального зовнішнього вигляду".

Голубці з млинцями з Радивилівської громади внесли до переліку нематеріальної культурної спадщини України
Фото: Рівненська ОДА

Жінка зауважила, що ця страва побутує тривалий час, а рецепт приготування голубців передається від матері до доньки.

"Голубці несуть споживчу місію. Затрачається мінімальний час для приготування, але йде максимальна насиченість страви", — додала вона.

Інна Шаблій розповіла, що голубці готувалися у будні дні й на свята. На сьогодні у Радивилівській громаді працюють над поширенням цієї страви.

"Зараз ми активно працюємо над тим, щоб наші кафе, які відкриті на території громади, ввели у свої меню приготування саме таких страв як голубці з млинцями. Протягом тривалого часу в нас було кафе, яке мало назву "Млин" і там побутувала ця страва, вона була родзинкою закладу і кожен охочий міг прийти туди її спробувати. Наразі в нас тільки готуються напівфабрикати у мороженому вигляді — голубці з млинцями", — зазначила вона та додала, що в громаді співпрацюють з місцевим професійним ліцеєм, який має напрямок кулінарної справи.

Вони ввели у свій традиційний навчальний план приготування цієї страви. А також паралельно працюють із закладами освіти, щоб на уроках трудового навчання старшокласниці теж перейняли традицію приготування голубців з млинцями.

"Я від мами своєї дізналася про рецептуру приготування цих голубців. Мені вони смачніші та унікальніші. Мама традиційно готувала голубці з млинцями на Різдво. На вечерю перед Різдвом були пісні голубці з гречкою і грибами, з картоплею і пшоном. А на Різдво готувались святковіші страви з м'ясом, з млинцями", — розповіла жінка.

Приготування голубців у інших регіонах

Раніше до переліку нематеріальної культурної спадщини України внесли голубці з громади на Кіровоградщині. Приготування традиційної української страви "Голубці", розробили працівники закладів культури Голованівської громади.

Роботу над проєктом, щодо внесення до Національного переліку ініціювала начальниця відділу культури, туризму та культурної спадщини Голованівської селищної ради Тетяна Піщик – збирали рецепти, зробили багато фотографій. Роботу над проєктом розпочали у 2021 році. Через повномасштабне вторгнення РФ призупинили її, та з вересня 2022 року відновили.

Голубці з млинцями з Радивилівської громади внесли до переліку нематеріальної культурної спадщини України
Різні види голубців з Голованівської громади. Фото Тетяни Піщик

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок