Мультики про князів Острозьких: Town Image Studio з Рівненщини опублікувала перші серії

Мультики про князів Острозьких: Town Image Studio з Рівненщини опублікувала перші серії

Ексклюзивно
Мультик про Князів Острозьких
. Скрин з мультфільму, Facebook Town Image Studio

На Рівненщині випускають мультфільми про князів Острозьких від громадської організації Town Image Studio. Загалом має бути сім анімацій, їх планують перекласти двома іноземними мовами та транслювати у музеях Рівненської та Хмельницької областей.

Про це Суспільному розповіла проєктна менеджерка Town Image Studio Олеся Гощук.

Вона зазначила, що мета мультиків — популяризувати спадщину Князів Острозьких:

"Ми робили такі короткі мультики й атрактивні, щоб вони були цікаві всім — як дітям, так і дорослим. Ми займаємося популяризацією спадщини Князів Острозьких давно, самі працюємо в Острозі та розуміємо, наскільки вона важлива, хочемо, щоб про неї знали якнайбільше людей".

Створять сім серій мультика, повідомила жінка:

"Три серії вже презентували, вони присвячені темі родоводу Князів Острозьких, темі мистецтва і спадщини та постаті Василя Костянтина. Будуть ще відео про Острозьку академію, Біблію, про значення спадщини Князів Острозьких сьогодні — у XXI сторіччі".

Відео можна подивитися у соціальних мережах організації або на сайті, а також на сайті віртуального музею спадщини Князів Острозьких.

"Перше відео в соцмережах переглянули приблизно 30 000 осіб, друге — понад 20 000. Ще маємо перегляди на сайті. Це навіть переважає наші бачення та сподівання, які були на початку. Ці відео будуть розміщенні в експозиціях музеїв, зокрема, в Острозькому заповіднику, в Острозькій академії. Відвідувачі цих музеїв зможуть переглянути ці відео під час екскурсії й це буде додатковий атрактивний елемент. Плануємо провести презентації наших відео в Дубні та Старокостянтинові, там, де теж є замки Князів Острозьких. Є музеї й налагодимо співпрацю, щоб ці відео демонструвалися і в цих закладах", — розповіла Олеся Гощук.

Проєктна менеджерка анонсувала переклад мультика двома мовами — польською та англійською.

"Повнометражний мультик — довготривалий проєкт на перспективу. До нас зверталися колеги з інших музеїв, які побачили перші мультики і подумали, що це класно було б — створити таку продукцію і для їхніх музейних потреб. Будемо розглядати такі перспективи", — додала вона.

Проєкт фінансується Українським культурним фондом.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок