У Рівному ТРЦ розірвав співпрацю з російським брендом

У Рівному ТРЦ розірвав співпрацю з російським брендом

У Рівному ТРЦ розірвав співпрацю з російським брендом
. Фото: Facebook Олександр Оверчук

У Рівному "Злата Плаза" достроково розірвала договір оренди з магазином одягу Oodji. Про це 20 березня на сторінці у Facebook повідомив директор торгово-розважального центру Олександр Оверчук. Oodji в Україні у соцмережах оголосили ліквідацію й розпродаж товару через припинення співпраці з брендом на ринку України.

Директор ТРЦ Олександр Оверчук заявив, що прийняли рішення достроково розірвати договір оренди, тож магазин роботу не відновить.

"Не дивлячись на те, що компанія платить податки в Україні та забезпечує роботою українців, все ж бренд має операційну приналежність до російського ринку. Після подій 2014 року багато російських компаній здійснило перереєстрації в різних країнах, щоб мати можливість працювати в Україні. Сьогодні не може бути місцю до жодних компромісів. Крок за кроком здійснюємо зачистку на економічному фронті, жодної гривні пов‘язаним з агресором", — написав Олександр Оверчук.

Він додав, що з 2015 року відмовили у співпраці з Ostin, який зараз планує змінити вивіску, що вже робить російський "Спортмастер" і обидва бренди досі працюють у Рівному. Олександр Оверчук закликав партнерів й колег з інших міст долучатися до ініціативи.

Суспільне намагалося отримати коментарі у представників бренду Oodji у Рівному, але за контактним номером телефону абонент перебуває поза зоною досяжності.

Oodji Україна у Facebook 15 березня опублікували повідомлення про те, що у них ліквідація та розпродаж товару у зв’язку з закриттям магазинів й через припинення співпраці з брендом на ринку України.

"Не дивлячись на те, що бренд має юрисдикцію Люксембурга, ми усвідомлюємо його операційну приналежність до російського ринку. Саме тому, було прийнято рішення про припинення співпраці з брендом. З початку війни й до теперішнього моменту, ми активно донатимо товар бренду на допомогу військовим, волонтерам та тим, хто його потребує", — йдеться у повідомленні.

У тексті йдеться, що ліквідовуючи товар, вони продовжують надавати роботу, сплачувати податки й виконують зобов’язання перед українським контрагентом.

Читайте також

  • "Залізна завіса вже опустилася". Які компанії йдуть з Росії через її напад на Україну
  • У відеозвернення 28 лютого Президент України Володимир Зеленський заявив, що "купувати російські товари зараз – це платити гроші за вбивство людей".
  • Уряд продовжив заборону на ввезення російських товарів до 2023 року

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок