У Кременчуці на Полтавщині для водолазів та рятувальників облаштують модульний офіс

У Кременчуці на Полтавщині для водолазів та рятувальників облаштують модульний офіс

У Кременчуці на Полтавщині для водолазів та рятувальників облаштують модульний офіс
Приклад модульного офісу. Кременчуцька газета

Модульний офіс облаштують на місці попередньої станції на одному із пляжів Кременчуці. Таке рішення підтримали 20 червня на виконавчому комітеті міської ради.

Про це повідомив Суспільному директор КП "Кременчук аква-сервіс" Василь Білоус.

На облаштування модульного офісу з бюджету Кременчуцької громади планують спрямувати 10 мільйонів 952 тисячі гривень.

"Там буде в основному наш підрозділ і два підрозділи водної поліції, а також рятувальники ДСНС. Це буде центр безпеки на воді. Наразі ми готуємо усю документацію для його створення та облаштування. На цьому місці, де його розташують, вже понад 20 років планували збудувати рятувальну станцію. Наші умови вже потребують покращення", — розповів Василь Білоус.

Модульний офіс встановлять на базі комунального підприємства. Його облаштують у районі центрального пляжу у Кременчуці.

"У нас усе спеціальне обладнання є. Тільки потрібна база, де розмістити особовий склад комунальних водолазів, рятувальників та правоохоронців на воді. Туди є в планах підвести і воду, і каналізацію, а також більше забезпечити його електроенергією. Усе необхідне для порятунку людей на воді буде в одному місці. Для капітальної побудови треба багато грошей. А модульний зведуть від трьох до чотирьох місяців", — додав директор комунального підприємства.

Нині у комунальному підприємстві "Кременчук Аква-Сервіс" працює понад 60 людей. Це, зокрема, із сезонними рятувальниками та прибиральниками. Загалом на базі підприємства постійних 35 працівників.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок