Спроба незаконного перетину кордону: двох жителів Полтавщини затримали біля берега Тиси

Спроба незаконного перетину кордону: двох жителів Полтавщини затримали біля берега Тиси

Жителі Полтавщини хотіли перетнути кордон з Угорщиною
Чоловіки, які планували незаконно перетнути кордон на Закарпатті. Сторінка у Facebook Західного регіонального управління Держприкордонслужби України

У Закарпатській області прикордонники затримали групу чоловіків, які, ймовірно, планували незаконно виїхати з України. Серед них було двоє жителів Полтавщини.

Про це 21 червня повідомили на офіційній Facebook-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України. Згідно з повідомленням, за 450 метрів від кордону військові зупинили автомобіль, за кермом якого їхав житель Закарпаття. У салоні було восьмеро пасажирів із різних областей України. Зокрема, по двоє із Закарпаття, Київщини та Полтавщини, а ще о одному ― з Харківщини та Львівщини.

За даними прикордонників усі вони планували незаконно потрапити в Угорщину. За це заплатили від 8 тисяч доларів до 11 тисяч доларів. Також у чагарниках на березі Тиси біля кордону перебували троє неповнолітніх хлопців із гумовим човном. Вони розповіли, що чекали на людей, яким мали віддати плавзасіб та показати, де розташований кордон.

Щодо затриманих чоловіків складені матеріали про адміністративне порушення. Щодо водія прикордонники звернулися до поліції за ознаками порушення за статтею 332 Кримінального кодексу України ― це "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України".

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок