У Полтаві цілодобове водопостачання планують відновити до 4 червня

У Полтаві цілодобове водопостачання планують відновити до 4 червня

Ремонт на аварійній ділянці каналізаційного колектора Супрунівської головної каналізаційної станції планують завершити до 4 червня.

Про це 30 травня під час зустрічі з секретарем Полтавської міської ради Катериною Ямщиковою повідомив виконувач обов'язків гендиректора "Полтававодоканалу" Олег Мізік.

У Полтаві цілодобове водопостачання планують відновити до 4 червня
Зустріч секретаря Полтавської міської ради Катерини Ямщикової та виконувача обов'язків гендиректора "Полтававодоканалу" Олега Мізіка. Суспільне Полтава

"10 мільйонів, які виділялись на аварійний напірний колектор, який йде на Супрунівські очисні споруди, вже освоюють, робота проводиться. Якщо нічого не заважатиме технічно, до 4 червня питання вирішимо. Місто буде з водою цілодобово", — сказав він.

Що відомо про аварію на колекторі у Полтаві

Аварія сталася 6 травня 2024-го року на ділянці Супрунівської головної каналізаційної насосної станції у Полтаві. Порив виник через зношеність труби. Загальна протяжність колектора 3 300 метрів, а аварійної ділянки ― пів кілометра. Мережі проклали майже 50 років тому.

Гроші на ремонт колектора раніше спрямувала Полтавська міська рада. 15 травня 2024-го року депутати міської ради погодили рішення про спрямування 10 мільйонів гривень на ремонт колектора. Це на 5 мільйонів менше, ніж було потрібно комунальникам. Іще 8,2 мільйона гривень погодився надати фонд "UNIСEF".

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок