На ремонт колектора у Полтаві залучили іще майже 9 мільйонів гривень

На ремонт колектора у Полтаві залучили іще майже 9 мільйонів гривень

На ремонт колектора, через провал якого у Полтаві обмежили водопостачання, залучили іще майже 9 мільйонів гривень. Фінансування погодився надати міжнародний фонд "UNIСEF".

8,2 мільйона гривень нададуть на підтримку мереж "Полтававодоканалу". Це прискорить ремонт ділянки на головному напірному каналізаційному колекторі Полтави, де на початку травня стався провал. Про це у своєму Telegram написала секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова. Згідно з її інформацією, відповідний меморандум підписали із міжнародним партнером "UNIСEF" за напрямом "Wash".

15 травня 2024-го року депутати міської ради погодили рішення про спрямування 10 мільйонів гривень на ремонт колектора. Це на 5 мільйонів менше, ніж було потрібно комунальникам. Тоді Катерина Ямщикова розповіла, що веде перемовини із міжнародними партнерами, аби залучити фінансування, якого бракує.

Чому сталася аварія на колекторі у Полтаві

Аварія сталася 6 травня 2024-го року на ділянці Супрунівської головної каналізаційної насосної станції у Полтаві. Порив виник через зношеність труби.

Як повідомляла раніше речниця підприємства "Полтававодоканал" Інна Рудяк, вирішити питання щодо фінансування пообіцяла секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.

Загальна протяжність колектора 3 300 метрів, а аварійної ділянки – пів кілометра. Мережі проклали майже 50 років тому.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок