У Полтаві підрядник розпочав ремонт каналізаційного колектора: що відомо

У Полтаві підрядник розпочав ремонт каналізаційного колектора: що відомо

У Полтавській громаді уклали договір на ремонт колектора, через провал якого частині містян обмежили водопостачання. Нині роботи розпочали.

Як розповіла Суспільному речниця підприємства "Полтававодоканал" Інна Рудяк, із підрядником підписали догорів. 28 травня працівники розпочали підготовчі роботи, а 29 травня ― сам ремонт. За її словами, полагодити колектор мають впродовж 10 днів, якщо не буде інших проблем.

За інформацією з онлайн-системи "Prozorro", єдиний учасник тендеру оцінив роботи на меншу суму, ніж розрахували комунальники. Це товариство з обмеженою відповідальністю "Авто-М". Згідно з опублікованою документацією, основний вид діяльності товариства ― це будівництво житлових і нежитлових будівель. Серед додаткових, зокрема, монтаж водопровідних мереж.

Учасник тендеру запропонував відремонтувати колектор за приблизно 12,5 мільйонів гривень. Це на понад 2,6 мільйона менше від початкової вартості, яку пропонувало комунальне підприємство "Полтававодоканал".

Що відомо про аварію на колекторі у Полтаві

Аварія сталася 6 травня 2024-го року на ділянці Супрунівської головної каналізаційної насосної станції у Полтаві. Порив виник через зношеність труби. Загальна протяжність колектора 3 300 метрів, а аварійної ділянки ― пів кілометра. Мережі проклали майже 50 років тому.

Гроші на ремонт колектора раніше спрямувала Полтавська міська рада. 15 травня 2024-го року депутати міської ради погодили рішення про спрямування 10 мільйонів гривень на ремонт колектора. Це на 5 мільйонів менше, ніж було потрібно комунальникам. Іще 8,2 мільйона гривень погодився надати фонд "UNIСEF".

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок