У Полтаві більшість ліфтів планують ввімкнути до 15 березня

У Полтаві більшість ліфтів планують ввімкнути до 15 березня

Ліфти у Полтаві запустить підрядник: що відомо
Під’їзд полтавського будинку, де не працює ліфт. Фото: Суспільне Полтава

Ліфти, які у Полтаві відключила приватна фірма "Будкомплект", буде вмикати інша компанія. Для цього із нею укладуть тимчасовий договір.

Про це Суспільному розповів заступник Полтавського міського голови Володимир Чередниченко. За його словами, договір із компанією "Будкомплект" розірвали 4 березня.

"Ми сьогодні―завтра (5 і 6 березня ― ред.) укладаємо угоду з новою компанією на три місяці для того, щоб можна було терміново включати ліфти. Виходять три-чотири бригади цієї компанії і включають ліфти. Я орієнтуюся, що ми до 15 березня основну частину ліфтів включимо. Але тут є технічні особливості: іноді один ліфт потребує 15 хвилин часу, а були ліфти, які потребують дві-три години роботи", ― розповів Володимир Чередниченко.
Ліфти у Полтаві: коли їх будуть включати
Ліфт в одній із багатоповерхівок у Полтаві, який не працює. Фото: Суспільне Полтава

Суму, яку заплатять підряднику за роботу, він не назвав.

"Це полтавська компанія, яка має відповідні сертифікати і право займатися обслуговуванням ліфтів".

Що відомо про відключення ліфтів у Полтаві

У частині полтавських багатоповерхівок не працюють ліфти приблизно від середини лютого. За даними місцевої влади, перші повідомлення про це почали надходити від 15 лютого. Відключили ліфти у будинках, які обслуговує комунальне підприємство "ЖЕО 2". Зупинило їхню роботу приватне товариство "Будкомплект", яке займалося ліфтовим господарством у місті із 2018-го, повідомляла секретар міської ради Катерина Ямщикова.

Серед причин, які називали представники підрядника, ― борги з оплати послуг та застаріле обладнання. Однак, за словами Ямщикової, ймовірно, відключенням ліфтів "Будкомплект" намагається спонукати місцеву владу продовжити договір із компанією. Строк дії попередньої угоди ― до 10 березня цього року.

22 лютого із "Будкомплектом" міська рада вирішила розірвати договір, бо компанія не виконала вимогу ввімкнути ліфти у визначений термін, повідомила секретар міської ради. Крім того, звернулися у поліцію.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок