Багатоповерхівка у Полтаві майже місяць частково без води: у чому справа та що планують робити

Багатоповерхівка у Полтаві майже місяць частково без води: у чому справа та що планують робити

У багатоповерхівці по вулиці Охтирський шлях у Полтаві немає води
. Фото: Unsplash (ілюстративне)

Мешканці кількох поверхів дев’ятиповерхівки, що на вулиці Охтирський шлях, 16 у Полтаві без води майже місяць. Це, як розповідала Суспільному мешканка будинку Світлана Радченко, від п’ятого до дев’ятого поверху.

Через що у будинку немає води

У дев’ятиповерхівці на вулиці Охтирський шлях, 16 у Полтаві, частково немає води із 6 лютого. Це через те, що зламався насос. Мережі водопостачання будинку на балансі "Укрзалізниці", працівники підрозділу якої, за словами мешканки Світлани Радченко, відмовились купувати новий.

Що потрібно для відновлення водопостачання

Нині про проблему у підприємстві "Полтававодоканал" знають. Питання вже технічно опрацьоване, говорить головний інженер "Полтававодоканалу" Юрій Заставський.

"Схема підключення вже визначена, залишились тільки технічні питання – по самому процесу і фізичному приєднанню до мережі водопостачання. Було підключення до залізничних мереж, які зараз, на даний момент, вийшли з ладу. Потрібно визначити джерело фінансування і потім ще профінансувати. Після визначення джерела фінансування роботи будуть виконані в найкоротші терміни" розповів головний інженер "Полтававодоканалу" Юрій Заставський.

За словами головного інженера "Полтававодоканалу", самі роботи можуть зайняти до тижня.

Коли можуть профінансувати відновлення водопостачання

Як розповів Суспільному заступник Полтавського міського голови Володимир Чередниченко, роботи профінансують із бюджету громади. Однак коли і в якому розмірі зможуть спрямувати гроші, поки невідомо.

Як повідомляла раніше Суспільному мешканка Світлана Радченко, в будинку створене ОСББ, однак об’єднання не функціонує.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок