Перші помічники ветеранів на Полтавщині: скільки з’явилося та що це за посада

Перші помічники ветеранів на Полтавщині: скільки з’явилося та що це за посада

Проєкт "Помічник ветерана": який етап впровадження на Полтавщині
Вручення свідоцтв для учасників проєкту "Помічник ветерана". Фото з сайту Полтавської ОВА

У Полтавській області вручили свідоцтва людям, які будуть помічниками ветеранів. Вони працюватимуть у громадах.

Свідоцтва про підвищення кваліфікації вручили 25 грудня. Це зробили на базі Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка", де було навчання фахівців. Про це повідомили на офіційному сайті Полтавської ОВА.

Свідоцтва отримали дев’ять людей. Це зробили у межах всеукраїнського пілотного проєкту. Фахівці надаватимуть допомогу ветеранам під час переходу від військового до цивільного життя.

На Полтавщині запрацюють перші помічники ветеранів: що будуть робити
Вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації для помічників ветеранів у Полтаві, 25 грудня 2023-го року. Фото з сайту Полтавської ОВА

Хто такий помічник ветерана

Пілотний проєкт "Помічник ветерана" розробили за ініціативи Міністерства у справах ветеранів України. Полтавщина стала одним із дев’яти регіонів, які взяли в ньому участь. Учасниками можуть стати самі ветерани, члени їхніх родин або ж члени родин загиблих захисників і захисниць України.

На офіційній платформі "Е-ветеран" вказано, що учасники проєкту ділитимуться один з одним своїми знаннями, власним досвідом, допомагатимуть та співчуватимуть одне одному. Цей проєкт має допомогти ветеранам адаптуватися до цивільного життя після військової служби, отримати послуги та пільги, які гарантовані державою.

На Полтавщині розпочали набір кандидатів на участь у проєкті 2024-го року. Помічники ветерана мають запрацювати в усіх громадах області.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок