Помічник ветерана: скільки кандидатів уже проходять співбесіди на Полтавщині

Помічник ветерана: скільки кандидатів уже проходять співбесіди на Полтавщині

Претендентів у помічники ветерана визначають у десяти громадах Полтавщини
Майже 30 кандидатів у помічники ветеранів проходять співбесіди на Полтавщині. Фото ілюстративне: Суспільне

Майже 30 кандидатів у помічники ветеранів проходять співбесіди у Полтавській області. У чотирьох громадах їх уже провели.

Скільки кандидатів у помічники ветеранів на Полтавщині

Претендентів у помічники ветерана визначають у десяти громадах: Полтавській, Кременчуцькій, Котелевській, Решетилівській, Кобеляцькій, Миргородській, Шишацькій, Глобинській, Лубенській та Пирятинській громадах. Нині співбесіди проходять 27 кандидатів. Найбільше заяв подали від із Кременчуцької та Полтавської громад. Про це повідомили на сайті Полтавської ОВА. У Котелевській, Глобинській, Пирятинській та Миргородській громадах співбесіди провели. У решті триватимуть до 29 листопада. З нового року проєкт впроваджуватимуть у всьому регіоні.

Відбирають претендентів комісії, які створені у громадах. До їх складу входять, зокрема, представники Мінветеранів, управління у справах реінтеграції, соцзахисту ветеранів та внутрішньо переміщених людей Полтавської ОВА, а також психологи.

Хто такий помічник ветерана та як ним стати

Проєкт "Помічник ветерана" розробили за ініціативи Міністерства ветеранів в Україні. Учасниками можуть стати самі ветерани, члени їхніх родин або ж члени родин загиблих захисників і захисниць України.

На офіційній платформі "Е-ветеран" вказано, що учасники проєкту ділитимуться один з одним своїми знаннями, власним досвідом, допомагатимуть та співчуватимуть одне одному. Цей проєкт має допомогти ветеранам адаптуватися до цивільного життя після військової служби, отримати послуги та пільги, які гарантовані державою.

За результатами відбору кандидати отримають направлення на підвищення кваліфікації в центри ветеранського розвитку в Полтаві. Після навчання їх працевлаштують у сервісних офісах громад.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок