На війні загинули військові Олександр Горобець та Іван Шумейко із Полтавщини

На війні загинули військові Олександр Горобець та Іван Шумейко із Полтавщини

На війні загинули військові Олександр Горобець та Іван Шумейко із Полтавщини
Свічка. Рexels

Військовослужбовці Олександр Горобець та Іван Шумейко з Полтавської області загинули під час захисту України від повномасштабного російського вторгнення.

Загиблий воїн Олександр Горобець

На Полтавщині загинули військові Олександр Горобець та Іван Шумейко
Олександр Горобець. Фото: Глобинська міська територіальна громада

Олександр Горобець був родом із Глобинської громади. Він мав звання солдат. Загинув боєць 21 грудня в результаті наїзду на вибуховий пристрій поблизу села Новоукраїнка Донецької області. Йому було 49 років. Про це Суспільному повідомили у службі зв'язків з громадськістю Полтавського обласного ТЦК та СП.

"Він уже ставав на захист Батьківщини: у серпні 2014 року був мобілізований до лав Національної гвардії України, у складі військової частини 3021 брав участь в антитерористичній операції в місті Маріуполь. Через рік був демобілізований. 24 червня 2021 року чоловік підписав контракт зі Збройними Силами України. Служив у військовій частині А4590 на посаді водія зенітного ракетного взводу", — повідомили на сайті Глобинської громади.

Коли буде прощання з Олександром поки невідомо.

Загиблий Іван Шумейко

Іван Шумейко
Іван Шумейко. Фото: Миргородська громада

Іван Шумейко проживав у Миргороді. Він мав звання старший солдат. Загинув боєць 22 грудня. Це сталося під час виконання бойових завдань поблизу міста Авдіївка Донецької області. Йому був 31 рік. У нього залишилася дружина. Про це Суспільному повідомили у службі зв'язків з громадськістю Полтавського обласного ТЦК та СП.

Поховають захисника у Кременчуцькому районі, звідки він родом.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок