На Донеччині загинули троє бійців із Полтавщини

На Донеччині загинули троє бійців із Полтавщини

На Донеччині загинули троє бійців із Полтавщини
. фото: pixabay

На війні загинули воїни із Полтавщини. Це Олександр Дрига, Анатолій Найдьонов та Сергій Брижак. Про це Суспільному розповів речник обласного центру комплектування та соцпідтримки Роман Істомін.

Сержант Олександр Дрига поліг 20 січня. Це сталося під час виконання бойового завдання у місті Соледар Донецької області.

На Донеччині загинули Олександр Дрига та Сергій Брижак з Полтави
Олександр Дрига. Фото: Білицька громада

Військовому було 47 років, він проживав у Полтаві.

А 24 січня загинув Сергій Брижак. Це сталося під час танкового обстрілу біля міста Вугледар на Донеччині. Воїн мав звання молодший сержант. Чоловік також проживав у Полтаві.

На Донеччині загинули Олександр Дрига та Сергій Брижак з Полтави
Анатолій Найдьонов. Фото: Facebook-сторінка Костянтин Удовиченко

А 25 січня поблизу селища Красна Гора на Донеччині поліг Анатолій Найдьонов. Сталося це під час артилерійського обстрілу. Воїн мав звання молодший сержант. 42-річний військовий проживав у селі Покровське Решетилівської громади, повідомив Роман Істомін.

Народився та навчався Анатолій Найдьонов у селі Верхня Ланна, розповів Суспільному староста старостинського округу Костянтин Приходько.

"Він взагалі списаний по здоров'ю, пішов служити, але у нього знайшли хворобу серця і його списали по цій хворобі, але призвали. Йому вручили повістку, він пройшов медкомісію, сказав, що здоровий і пішов служити. Це багатодітна сім'я. Їх шестеро з ним, брати. Залишилося у нього п'ять братів і мати, і дружина, і син", — каже староста Верхньоланнівського старостинського округу Костянтин Приходько.

Прощання з Анатолієм Найдьоновим запланували на 31 січня у селі Верхня Ланна. А з іншими двома бійцями того ж дня у Полтаві.

Що відомо

Читайте також

На початок