Понад 200 літрів кисню за хвилину використовує реанімаційне відділення комунального некомерційного підприємства "Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня". В середньому протягом доби заклад витрачає три тонни кисню.
Реанімаційне відділення лікарні розраховане на шість ліжок. За словами лікаря-анестезіолога Андрія Коваленка, відділення заповнене постійно. Один із хворих у відділені заінтубований, інші – на великих потоках кисню.

Відділення для хворих на COVID-19 організували на порожньому поверсі. Розраховане воно на 24 ліжка, 20 кисневих точок. Лікуються тут лише пацієнти із підтвердженим діагнозом коронавірус.
Хворі із підозрою на коронавірус перебувають в інфекційному відділенні. Тут кисневих точок немає, заміняють концентраторами. Загалом 40 ліжок.
Читайте також: "На Миколаївщині показник захворюваності на COVID-19 перевищує норму майже в дев'ять разів"

Кисень до лікарні подається з циліндрів із рідким киснем. Мають балони і з газоподібним киснем, втім, зі слів агентки з постачання Анастасії Журавльової, його витрата більша.
"Кисень газоподібний витрачається набагато більше. Шість балонів нам вистачає лише на 30 хвилин роботи. За нинішнього розходу нам шість циліндрів вистачає на добу", – розповіла Анастасія Журавльова.

Хворих на COVID-19 у Южноукраїнській міській багатопрофільній лікарні почали приймати з вересня 2020 року. Станом на 11 січня, в закладі 70 ліжок для лікування хворих на коронавірус. На 1 січня проліковано 509 хворих із COVID-19.