Початок повномасштабної війни боєць із псевдо Док застав у Львові. Там він долучився до команди волонтерів, а потім до батальйону "Госпітальєрів". Через рік він став до лав Сил спеціальних операцій очаківського 73 морського центру, де працює бойовим медиком.
Історію Дока четвертого вересня 2024 року розповіли у пресслужбі 73 морського центру спеціального призначення.
Перед початком повномасштабного російського вторгнення чоловік повернувся зі Стамбулу (Туреччина), де відпочивав з друзями. Він здогадувався, що буде війна: підготував "тривожний рюкзак", зняв готівку й відправився на зустріч до друзів у Львів.
"Там, на невеликій квартирі, ми влаштували нашу маленьку нараду, вирішували, що робити далі. Ми розуміли, що ми змогли підготуватись до цих подій, а багато людей ні, тому вирішили долучитись до волонтерів та допомагати іншим. У невеликому підвалі готували "коктейлі Молотова" та відправляли на передову", — розповідає військовий.
Через певний час волонтерства чоловік пішов до рекрутингового центру у Львові. Оскільки мав вищу освіту й володів трьома мовами, став перекладачем для іноземних інструкторів, яких було багато на той час, додають у пресслужбі центру.
"Так я й потрапив до інструкторів з тактичної медицини. Пропрацювавши з ними шість місяців, вони запропонували долучитись до їхньої команди та стати повноцінним екіпажем в добровольчому батальйоні "Госпітальєри".
Зима, початок весни — було більше поранених, виїзди на різні напрямки, безліч підрозділів, говорить спецпризначенець. Після року роботи члени іноземного екіпажу, де працював чоловік, мали повертатися додому. Зустрівшись із другом, який вже був бойовим медиком, той запропонував долучитись до підрозділу 73 морського центру ССО.
"Моїм головним пунктом подальшої роботи було лише, можливість навчатись, ставати кращим, професійнішим. Щоб коли прийде час, я зміг бути корисним, зміг врятувати кожного, хто потрапить до нашого екіпажу", — розповідає Док.
Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.