"Діти — це наше майбутнє": на Миколаївщині організували літній табір для дітей

"Діти — це наше майбутнє": на Миколаївщині організували літній табір для дітей

У селі Зелений Гай Миколаївської області проживає 150 дітей, для яких організували літній табір. Близько 40 дітей відвідали захід та долучилися до квестів, майстер-класів, руханок та арттерапій.

Про організацію табору кореспондентам Суспільного розповів представник Міжнародного благодійного фонду "Молодь з місією" Дмитро Грабовський.

Зі слів Дмитра, табір організували з метою підтримати та порадувати молодь.

"Ми, як команда, хочемо донести до них, що вони наше майбутнє, яке буде підіймати нашу країну. Щоб вони не засмучувалися та не забували, що ми їх пам’ятаємо, навіть, якщо ми не тут. Ми разом з ними, хочемо їх підтримати та подарувати багато радості", — говорить Дмитро.

Діти — це наше майбутнє.

До заходу долучилась і волонтерка із Шотландії. Жінка каже, рада познайомитися з миколаївською молоддю.

"Пограти в ігри, погуляти селищем, дізнатися звідки вони та де живуть. Вони розказали нам багато історій про те, де вони живуть і показали їх улюблені місця. Для мене честь провести з ними час", — розповідає Лорен.

Діти тут неймовірні. Вони сповненні радості та сміху.

Захід відвідала і місцева жителька Анна. За її словами, у таборі отримує позитивні емоції.

"Всі позитивні, заряджають позитивом. Через те, що у нас тут іноді нема що робити, то це дуже класно. Ми можемо якось розвіятися, провести весело час", — говорить Анна.

Зі слів представника Міжнародного благодійного фонду "Молодь з місією" Дмитра Грабовського, наступний табір планують організувати у вересні.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок