Діти в ролі рятувальників: у Миколаєві відбувся захід до Дня захисту дітей

Діти в ролі рятувальників: у Миколаєві відбувся захід до Дня захисту дітей

У Миколаєві відбулася розважально-інформаційна акція "Країна дитинства" до Міжнародного дня захисту дітей. До свята долучилися поліцейські, рятувальники та сапери. Під час заходу представники Центральної міської бібліотеки для дітей зібрали майже шість тисяч гривень для допомоги ЗСУ.

Захід 31 травня відвідали кореспонденти Суспільного.

До акції долучилися рятувальники Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Миколаївській області. Пресофіцер Артем Вагін зазначає, акцію організували з метою нагадати дітям, що рятувальники завжди допоможуть.

"Від нас представлено декілька локацій, в яких діти зможуть себе спробувати у ролі справжнього рятувальника. Пройти деяку смугу перешкод, поспілкуватися зі справжніми рятувальниками, побути у ролі вогнеборця, спробувати загасити умовну пожежу", — розповідає пресофіцер Артем Вагін.

Також до програми доєдналися представники поліції. Старший інспектор пресслужби патрульної поліції Віктор Кірєєв розповідає, на локації діти приміряли поліцейську форму та власноруч робили світловідбивальні елементи.

"Головна мета цієї локації це не тільки розважити діток, погратися, а й навчити чомусь новому. Під час гри ми розповідаємо про правила дорожнього руху та важливість носіння світловідбивних елементів у темну пору доби", — каже Віктор Кірєєв.

Зі слів директорки центральної міської бібліотеки для дітей Таїсії Белібової, під час ярмарку та майстер-класів зібрали близько шести тисяч гривень.

"Ми збираємо, зараз адресна у нас допомога. Якщо минулого разу ми збирали для бригади, то цього разу ми збираємо на амуніцію для хлопця", — говорить Таісія Белібова.

Разом із мамою на свято завітав семирічний Дмитро, де спробував себе у ролі сапера.

"Я сьогодні шукав міни, звичайні міни, міни метелики, і ще якісь там міни. Мені дуже все сподобалося", — розповідає семирічний Дмитро.

На захід прийшов і Тимофій. Каже, дізнався про те, як допомогти людям під час пожежі.

"Я сьогодні тушив пожежу, і я навчився пожежу тушити. Треба чеку витягнути, нажати на курок і прицілитися на вогонь", — ділиться Тимофій.

У програмі взяли участь понад 100 дітей, повідомляє директорка центральної міської бібліотеки для дітей Таїсія Белібова.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок