Електрика за погодинними графіками: як миколаївцям віднайти свою чергу

Електрика за погодинними графіками: як миколаївцям віднайти свою чергу

Місто під час вимкнення електроенергії. Миколаїв
Місто під час вимкнення електроенергії. Миколаїв, 23 травня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Валентина Гурова

У Миколаївській області тестують систему пошуку адрес у графіках погодинних відключень електроенергії. Новий інструмент допоможе споживачам визначити черги/підчерги вимкнення або заживлення.

Про це повідомили в АТ "Миколаївобленерго".

На підприємстві зауважили, пошукова система задіює бази даних споживачів.

"Вам даються декілька віконець для заповнення: район (відповідає дільниці, яка вас обслуговує); населений пункт, вулиця та будинок. У процесі заповнення вам висвічуватимуться підказки, з яких потрібно обрати правильний варіант. Після заповнення всіх віконець натискаємо "Пошук", — йдеться у повідомленні.

Нижче з’явиться інформація щодо приналежності вашої адреси до графіків погодинних відключень (ГПВ) та, опціонально — якщо ваша адреса до них належить, графіків аварійних відключень (ГАВ) і спецграфіків аварійних відключень (СГАВ).

Графіки погодинних вимкнень актуальні для поточної декади місяця, блакитним кольором визначена відключена черга/підчерга, зазначили у "Миколаївобленерго".

"Пошукова сторінка наразі працює в тестовому режимі, тож ми потребуємо від вас зворотного зв’язку, аби зрозуміти, що потрібно допрацювати та виправити", — йдеться у повідомленні "Миколаївобленерго".

Що відомо про графіки відключень

  • У Миколаївській області з 26 травня 2024 року застосовують змінні графіки погодинних вимкнень електроенергії. Живлення за чергами буде зсуватися на дві години кожні десять днів.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок