У Миколаєві засудили військовослужбовця, який співпрацював з армією РФ

У Миколаєві засудили військовослужбовця, який співпрацював з армією РФ

У Миколаєві суд визнав винним військовослужбовця ЗСУ, який служив в місті Очаків та співпрацював з російськими військовими. Чоловік передавав дані про Збройні сили України.

Про це йдеться у вироку Заводського районного суду Миколаєва.

За інформацією вказаною у вироку, військовослужбовець мобілізувався до армії в травні 2022 року. На службі в Очакові його зарахували у званні матроса. Під час бойового чергування чоловік мав спостерігати через бінокуляр за переміщенням російської армії на півострові Кінбурнська коса.

Перебуваючи у місті Очаків Миколаївської області, військовий допомагав представникам РФ у підривній діяльності проти України, йдеться у вироку. Підозрюваний володів інформацією про спеціальні засоби, що використовував його підрозділ для спостереження за півостровом.

"Через Telegram чоловік попередив російського представника про те, щоб військові підрозділи російської федерації, які знаходяться на півострові Кінбурнська коса, дотримувались посилених заходів безпеки — від засобів вогневого ураження ЗСУ", — йдеться в повідомленні.

Також підозрюваний повідомляв про неефективність бойової роботи армії РФ проти військових України та запропонував власний варіант тактики наступу на українські позиції, які розташовані вздовж акваторії, зазначено у вироку.

На підставі зібраних доказів суд визнав чоловіка винним. Санкція статті Частина 2 статті 111 Кримінального кодексу Українипередбачає 15 років тюрми з конфіскацією майна.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок