Національна тема переважає. У Миколаєві презентували роботи дітей на виставці "Сонячна Україна"

Національна тема переважає. У Миколаєві презентували роботи дітей на виставці "Сонячна Україна"

Картини на виставці "Сонячна Україна", Миколаїв
Картини на виставці "Сонячна Україна", Миколаїв, 29 квітня 2024 року. Фото: Центральна міська бібліотека імені Кропивницького

Соняшник, сонце, люди, вулиці, пам'ятки Миколаєва у кольорах прапору України. У центрі сучасного читання "МАРКО" Центральної міської бібліотеки імені Кропивницького відкрили виставку вихованців Миколаївської дитячої художньої школи. В експозиції "Сонячна Україна" представлено 14 робіт.

Про це повідомили на сторінці у Фейсбук ЦМБ імені Кропивницького.

За словами директорки Миколаївської дитячої художньої школи Євгенії Кручиніної, виставка "Сонячна Україна" є частиною майбутньої виставки до Дня міста Миколаєва "Жовте й блакитне".

"Іде війна й дуже важливо, щоб наші учні розуміли, в якій країні вони навчаються, в якій країні вони живуть, в якій країні вони стають художниками. Ми бачимо, що дуже часто зараз переважають у композиціях національні нотки, національна тема. Ця виставка зроблена у кольорах національного прапора — жовтий і блакитний", — розповіла Євгенія Кручиніна.

Роботи вихованців Миколаївської дитячої художньої школи
Роботи вихованців Миколаївської дитячої художньої школи. Фото: Центральна міська бібліотека імені Кропивницького

Викладачка дитячої художньої школи Інна Годулян говорить, роботи виконані розписом акрилу по мішковині, картону, також застосовували полімерну глину.

"Ми з дітками робили в цей час такі роботи, щоб у них завжди була радість в душі", — зауважила викладачка школи.

Викладачка дитячої художньої школи Інна Годулян з учнями
Викладачка дитячої художньої школи Інна Годулян з учнями. Фото: Центральна міська бібліотека імені Кропивницького

На виставці представлена робота учениці художньої школи Єви Козаревич "Янгол Миколаєва".

"Єва Козаревич, якій зараз 12 років, зробила ескіз у фломастерах. І я з викладачем Оленою Маркітан за цим ескізом на стіні розмалювали невеликий шматочок, де була меморіальна дошка", — сказала Євгенія Кручиніна.

Учениця Інни Годулян Віталіна Манько зобразила у своїй роботі одну з пам'яток Миколаєва — будівлю першої трамвайної підстанції.

"Ангел, тому що він собою символізує мир. А ця будівля є тільки у Миколаєві. Так я показую, що наш Миколаїв унікальний", — пояснила Віталіна Манько.

Учениця дитячої художньої школи Віталіна Манько зі своєю роботою
Учениця дитячої художньої школи Віталіна Манько зі своєю роботою. Фото: Центральна міська бібліотека імені Кропивницького

Експозицію "Сонячна Україна" можна буде побачити у центрі сучасного читання "Марко" до середини травня, повідомили у бібліотеці.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок