У Миколаєві правоохоронці затримали чоловіка, який обіцяв вплинути на спецслужби за грошову винагороду

У Миколаєві правоохоронці затримали чоловіка, який обіцяв вплинути на спецслужби за грошову винагороду

Працівники поліції та СБУ затримують підозрюваного, Миколаїв
Працівники поліції та СБУ затримують підозрюваного. Головне управління національної поліції Миколаївської області

У Миколаєві правоохоронці затримали 33-річного чоловіка, який мав намір вплинути на представників Служби безпеки України та Державної міграційної служби України. Підозрюваний вимагав та отримав неправомірну вигоду у сумі 5 000 доларів США за свій вплив на посадовців відомств.

Про це повідомляє пресслужба Центрального районного суду міста Миколаєва.

За інформацією суду, у січні 2024 року підозрюваний у телефонній розмові обіцяв співрозмовнику вплинути на посадових осіб служб, з метою зняття заборони та видання тимчасового посвідчення на проживання на території України раніше депортованому іноземцю.

"У квітні 2024 року, він вимагав та отримав від вищезгаданої особи неправомірну вигоду у сумі 5 000 доларів США за вплив на службових осіб зазначених відомств. Після передачі неправомірної вигоди, підозрюваного було затримано".

У суді зазначили, що чоловіку було оголошено про підозруч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу Українив отриманні неправомірної вигоди за вплив на рішення уповноваженої особи.

Працівник поліції проводить обшук автівки підозрюваного
Працівник поліції проводить обшук автівки підозрюваного. Головне управління національної поліції Миколаївської області

У суді адвокат підозрюваного просив застосувати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Сам підозрюваний, згідно з повідомленням, заперечував факт вимагання грошей.

"Заслухавши думки сторін та дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя постановила застосувати стосовно підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою, із визначенням розміру застави у сумі 757 000 гривень".

Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок