Життя під час війни та її історії: як минув тиждень на Миколаївщині у фото

Життя під час війни та її історії: як минув тиждень на Миколаївщині у фото

З 26 лютого до 3 березня, миколаївці продовжували робити внесок у спільну перемогу — боролися з російською армією, волонтери допомагали військовим та переселенцям, спортсмени здобували нагороди на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Закінчився тиждень акцією-нагадуванням про полонених та безвісти зниклих військових.

Як минув тиждень на Миколаївщині — гортайте у фотодобірці.

Друга річниця боїв за Баштанку: історія хоробрості, боротьби та опору російській навалі

Першого березня 2022 року до Баштанки, що на Миколаївщині, зайшли російські війська. Люди об'єднались та стали на захист своїх домівок. Їм вдалося розбити колону техніки Російської Федерації з понад 300 бойових машин та захопити трофеї.
Першого березня 2022 року до Баштанки, що на Миколаївщині, зайшли російські війська. Люди об'єднались та стали на захист своїх домівок. Їм вдалося розбити колону техніки Російської Федерації з понад 300 бойових машин та захопити трофеї. Фото надане Сергієм Корякою.

Відвів літак ціною власного життя: історія пілота 299-ї бригади, літак якого збили над Миколаївщиною

Два роки тому льотчик 299-ї бригади, капітан Вадим Мороз відвів від Новоолександрівки Миколаївської області підбитий російськими військами літак ціною власного життя.
Два роки тому льотчик 299-ї бригади, капітан Вадим Мороз відвів від Новоолександрівки Миколаївської області підбитий російськими військами літак ціною власного життя. Тоді, 3 березня 2022 року, в оточеному окупаційними військами селі воїна поховали місцеві жителі. Фото: колаж Суспільне Миколаїв.

Збирала тіло по частинах. Спогади матері про загибель сина під час вторгнення РФ

Протистояння російській навалі та оборона Вознесенська, що на Миколаївщині. Другого березня 2022 року під час оборони міста від прямого влучання снаряда з танку загинув 22-річний Сергій Агапітов. Мати загиблого Ганна збирала тіло сина по частинах.
Протистояння російській навалі та оборона Вознесенська, що на Миколаївщині. Другого березня 2022 року під час оборони міста від прямого влучання снаряда з танку загинув 22-річний Сергій Агапітов. Мати загиблого Ганна збирала тіло сина по частинах. Фото: колаж Суспільне Миколаїв.

"Ми чекаємо": у Миколаєві рідні військовополонених вийшли на акцію-нагадування

Рідні військовополонених та безвісти зниклих третього березня зібралися на мирну акцію-нагадування про військових та цивільних, які перебувають у російському полоні.
Рідні військовополонених та безвісти зниклих третього березня зібралися на мирну акцію-нагадування про військових та цивільних, які перебувають у російському полоні. На Центральному проспекті Миколаєва, за підрахунками поліції діалогу, зібралися сто людей. Фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв

"Фосфором обстрілювали, тому і виїхали". Як переселенці з дітьми знаходять собі прихисток у селі на Миколаївщині

Село Шевченкове на Миколаївщині стало прихистком для родин, які були змушені покинути свої домівки через обстріли. Станом на перше березня, близько 25 людей з Херсонської області знайшли у селищі тимчасове проживання, завдяки зусиллям місцевих волонтерів.
Село Шевченкове на Миколаївщині стало прихистком для родин, які були змушені покинути свої домівки через обстріли. Станом на перше березня, близько 25 людей з Херсонської області знайшли у селищі тимчасове проживання, завдяки зусиллям місцевих волонтерів, які надали їм житло та необхідні речі. Фото: Єлизавета Кротик/Cуспільне Миколаїв

Міжнародні та миколаївські волонтери передали автомобіль "швидкої" Херсонському центру допомоги

Миколаївські та іноземні волонтери міжнародної організації "Operation Aid" передали автомобіль швидкої допомоги Херсонському центру допомоги. Це вже 22 автомобіль, привезений волонтерами зі скандинавської країни.
Миколаївські та іноземні волонтери міжнародної організації "Operation Aid" передали автомобіль швидкої допомоги Херсонському центру допомоги. Це вже 22 автомобіль, привезений волонтерами зі скандинавської країни. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

"Залаштунки Миколаївського зоопарку": умови годівлі та лікування тварин

Автори Платформи MY ART 26 лютого організували освітній захід у рамках проєкту "ПРОщо? Миколаїв". Зустріч присвятили звіринцю у Миколаєві, учасникам розповіли про особливості годівлі та лікування тварин.
Автори Платформи MY ART 26 лютого організували освітній захід у рамках проєкту "ПРОщо? Миколаїв". Зустріч присвятили звіринцю у Миколаєві, учасникам розповіли про особливості годівлі та лікування тварин. Фото: колаж Суспільне Миколаїв.

"Ефективна та вологозахисна": аграрії Миколаївщини використовують технологію "No-till"

На Миколаївщині аграрії одного з насіннєвих господарств впровадили технологію для посіву "No-till". Вона мінімізує обробіток ґрунту, зберігаючи вологість та корисні елементи.
На Миколаївщині аграрії одного з насіннєвих господарств впровадили технологію для посіву "No-till". Вона мінімізує обробіток ґрунту, зберігаючи вологість та корисні елементи. Станом на 28 лютого засіяно 200 гектарів землі ярим ячменем і майже 500 гектарів коріандром. Фото: Федір Бондар/Суспільне Миколаїв

У Миколаєві зібрали 250 кг пластикових кришок, щоб допомогти ЗСУ

Миколаївці зібрали майже 250 кілограмів пластикових кришок для подальшої переробки в межах акції від ГО "Кінбурн". Виручені гроші планують витратити виготовлення комплектуючих до безпілотників, які передадуть ЗСУ.
Миколаївці зібрали майже 250 кілограмів пластикових кришок для подальшої переробки в межах акції від ГО "Кінбурн". Виручені гроші планують витратити виготовлення комплектуючих до безпілотників, які передадуть ЗСУ. Фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв

"Краса врятує світ". У Миколаєві відкрилася виставка жіночих портретів

У Миколаєві першого березня відбулося відкриття виставки жіночих портретів "Перший день весни". Світлини зробив фотограф Павло Деменський. Виставка триватиме до 29 березня у Центральній міській бібліотеці імені Марка Кропивницького.
У Миколаєві першого березня відбулося відкриття виставки жіночих портретів "Перший день весни". Світлини зробив фотограф Павло Деменський. Виставка триватиме до 29 березня у Центральній міській бібліотеці імені Марка Кропивницького. Фото: Юлія Голокоз/Суспільне Миколаїв

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок