Міжнародна співпраця: в Миколаєві французький архітектор розроблятиме дизайн скверу

Міжнародна співпраця: в Миколаєві французький архітектор розроблятиме дизайн скверу

Міжнародна співпраця: в Миколаєві французький архітектор розроблятиме дизайн скверу
Ілюстративне фото. Фото: Євген Поляков/Facebook

У Миколаєві підписали меморандум про співпрацю з французьким архітектором Мартеном Морісом Анрі Дюплантьє. Архітектор має розробити концепцію скверу в центрі міста.

Про це повідомив заступник директора департаменту архітектури та містобудування Євген Поляков.

"Миколаївська міська рада підписала меморандум про співпрацю з французьким архітектором Мартеном Морісом Анрі Дюплантьє. Метою цієї співпраці є створення естетично привабливого та якісного міського середовища у Миколаєві відповідно до європейських урбаністичних принципів ", — йдеться в повідомленні Євгена Полякова.

За словами заступника директора департаменту архітектури та містобудування, Мартен є одним із небайдужих архітекторів, хто готовий допомогти у відбудові міста шляхом створення та втілення сучасних проєктних рішень на його території.

Архітектор обрав локацію площею більше дев'яти тисяч квадратних метрів. Це сквер вздовж проспекту Героїв України в Центральному районі міста, розташований поблизу житлових будинків № 17, 19.

"Цей сквер має потенціал своєрідної точки тяжіння для мешканців сусідніх будинків, а також перехожих, як місце для проведення тихого та активного відпочинку", — йдеться в повідомленні Євгена Полякова.

Станом на 23 серпня розпочинається робота над розробкою концептуальних проєктних рішень, яка триватиме від початку вересня до кінця листопада 2023 року. Проєктні роботи проводяться без залучення бюджетних грошей.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок