У Казанківській громаді на Миколаївщині створений підрозділ місцевої пожежної охорони

У Казанківській громаді на Миколаївщині створений підрозділ місцевої пожежної охорони

У Казанківській громаді на Миколаївщині створений підрозділ місцевої пожежної охорони
Машина підрозділу місцевої пожежної охорони Казанківської територіальної громади. Фото: ГУ ДСНС/Facebook

У селі Миколаївка Казанківської територіальної громади Баштанського району 19 травня 2023 року почав працювати підрозділ місцевої пожежної охорони.

Про це повідомила пресслужба надзвичайників на сторінці Facebook.

Від 20 травня щодоби на чергування заступатиме один рятувальник. Ще троє чоловік чергуватимуть в телефонному режимі, у випадку виникнення пожежі залучатимуться до виконання завдань.

"Для рятувальників ця подія важлива, адже коло помічників у порятунку людей та матеріальних цінностей від вогняного лиха побільшало", — сказав на презентації роботи пожежного загону перший заступник начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області Андрій Криворучко.

Команда підрозділу місцевої пожежної охорони здітьми громади на презентації роботи
Команда підрозділу місцевої пожежної охорони здітьми громади на презентації роботи. Фото: ГУ ДСНС/Facebook

У підрозділі виявили бажання працювати чотири місцевих жителі. Обслуговуватимуть старостинські округи сіл Миколаївка та Троїцько-Сафронове.

На випадок надзвичайної ситуації підрозділ буде діяти у взаємодії з фахівцями державної пожежної охорони. Про це розповів Суспільному Казанківський сільський голова Олексій Асмолов.

"Вони будуть діяти у ланцюгу з підрозідлом ДСНС, у допомогу. Плюс їх навчатимуть фахівці з частини державної пожежної охорони, що в Казанці. Взагалі ми шості, які відкривають такий підрозділ з початку 2023 року. Станом на травень їх по області 29. Це співпраця з Головним управлінням ДСНС у Миколаївській області. Вони нам автомобіль передали", — сказав керівник громади.

За словами Олексія Асмолова, підрозділ місцевої пожежної охорони має у своєму розпорядженні пожежний автомобіль ЗІЛ-130, що оснащений необхідним устаткуванням. Також команда рятувальників має форму, каски тощо.

Фінансується підрозділ з місцевого бюджету, на рік передбачено до 700 тисяч гривень. Зі слів Казанківського сільського голови, гроші витрачатимуть на закупівлю пального й оплату праці чотирьох членів місцевої пожежної команди.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram

На початок