Мурал в подяку. Миколаївський художник створив "Квіткову галявину" на стіні гаража

Мурал в подяку. Миколаївський художник створив "Квіткову галявину" на стіні гаража

Мурал в подяку. Миколаївський художник створив "Квіткову галявину" на стіні гаража
Мурад "Квіткова галявина" у Миколаєві. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

У Корабельному районі Миколаєва художник Дмитро Слепуха презентував новий мурал. Витвір митець створив на стіні гаража місцевої жительки, де він зберігав фарбу та пензлі.

На місці новоствореного муралу побували кореспонденти Суспільного.

Мурал "Квіткова галявина" створений гумовими та акриловими фарбами. Розміри роботи — два метри заввишки й приблизно два з половиною метри завширшки.

"Це малюнок мого батька. В нього дуже багато ідей. Тут видно обличчя. І вони якоюсь мірою навіть дозволяють перехожим, яких тут доволі багато, побачити якісь свої настрої", — говорить автор роботи Дмитро Слепуха.

На створення роботи витратив пів дня, каже художник.

"Заґрунтувати — це один етап. А сам малюнок, нанесення – за пів дня я зробив", — додає митець.

Таким чином Дмитро Слепуха подякував Тамарі Миколаївни, в гаражі якої вони разом з художницею Альоною Мартиновою тримали матеріали під час роботи над муралом "Дерево життя".

"Через те, що Дмитро користувався "послугами" мого гаража, то він мені запропонував у якості подяки пофарбувати гараж. Я кажу: "Фарбуй". І він зобразив таку картину", — розповіла Тамара Миколаївна.

Що відомо

  • Художники-муралісти Олена Мартинова та Дмитро Слепуха створили мурал у Миколаєві, на якому зображена велика риба. Вона несе на собі основні пам'ятки міста. Стінопис розташований біля Варварівського мосту, на вулиці Великій Морській. Це перша робота з циклу оберегових малюнків.
  • "Птиця-захисниця" — друга робота циклу малюнків-оберегів. Ширина муралу приблизно три з половиною метри, висота — чотири з половиною.
  • 29 серпня в Миколаєві художники Альона та Дмитро презентували свій черговий мурал — "Скарбниці нашого міста". Роботу позиціонують як подарунок містянам. Це вже третій спільний проєкт авторів.
  • В центрі Миколаєва художники-муралісти Дмитро Слепуха та Альона Мартинова намалювали патріотичний мурал "Киця-захисниця". Мета роботи — підняти настрій миколаївцям, які попри щоденні обстріли російської армії, залишаються в місті.
  • Майже тиждень знадобився художнику Дмитру Слепухі, аби на стіні миколаївського двоповерхового будинку з'явився мурал. На картині великий кіт в оточені мишок, рибок та птахів. Автор назвав свою роботу "Котячі мрії".

Читайте також

У Миколаєві з'явився мурал, присвячений роботам місцевого художника

"Тут знову лунатиме дзвінок та сміх дітей". На Миколаївщині відновлюють будівлю школи в Шевченковому

На Миколаївщині розігрують патріотичну картину з маскувальних сіток

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок