Зменшилася кількість гуманітарної допомоги, що надходить до Миколаєва — мер міста

Зменшилася кількість гуманітарної допомоги, що надходить до Миколаєва — мер міста

Зменшилася кількість гуманітарної допомоги, що надходить до Миколаєва — мер міста
. Ілюстративне фото: УНІАН

Кількість гуманітарної допомоги, що надходить до Миколаївської міської ради, зменшилася в десять разів у порівнянні з обсягами в лютому та березні. Станом на 20 вересня місто не отримує гумдопомогу в такій кількості, як було на початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації.

Про це розповів Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич під час брифінгу в Українському медіацентрі.

Олександр Сєнкевич каже, що міська влада не має можливості регулювати ціни на продукти, проте в місті працює декілька гуманітарних програм, зокрема від Організації об'єднаних націй (ООН) — видають рис, консерви. Щоденно миколаївці отримують 30 тисяч хлібин і консервів.

"У кого є проблема придбати їжу, можуть просто прийти й отримати гуманітарну допомогу. Ми працюємо зараз із Центром зайнятості, з ООН щодо отримання конкретних виплат під конкретних людей", — розповідає Сєнкевич.

З початку війни, зі слів мера, міська влада опікується виключно людьми старше 65-ти років, людьми з інвалідністю, багатодітними родинами та ін.

"Ведеться облік, і ми можемо здійснювати облік виданої гуманітарної допомоги конкретній людині. Програма ООН — видача 30 тисяч хлібин і консервів — була запроваджена по картках за кодом платника податків, і так контролюється видача допомоги. Решта гуманітарної допомоги видають виключно громадські організації", – говорить Олександр Сєнкевич

Що відомо

  • Миколаївський хлібзавод за програмою ООН щодня виробляв 30 тисяч хлібин. Вага кожного буханця складає 560 грамів.
  • У Миколаєві пункти роздачі хліба за Всесвітньою продовольчою програмою від Організації Об’єднаних Націй почали працювати з 18 квітня 2022 року.

Читайте також

У Миколаєві родини з дітьми отримали гуманітарну допомогу

Гуманітарна допомога. Миколаївські волонтери розвозять продуктові набори пенсіонерам

У Миколаєві почали видачу рису для жителів міста та ВПО

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок