У Львові для ветеранів провели відкрите тренування з кінного спорту

У Львові для ветеранів провели відкрите тренування з кінного спорту

Сьогодні, 21 червня, у Львові для ветеранів провели відкрите тренування з кінного спорту. Його відвідали захисники, які отримали важкі поранення і проходять реабілітацію на Львівщині.

Більше про це дізнавалося Суспільне.

Спробувати себе в кінному спорті прийшов Микола Ільченко. Військовий їздить верхи не вперше. Боєць отримав поранення біля Кліщіївки, наступивши на міну. Як наслідок — втратив ногу. Микола отримав протез і проходить реабілітацію на Львівщині.

У Львові для військових провели відкрите тренування з кінного спроту
Ветеран їде верхи на коні. Суспільне Львів

"Нові емоції завжди гарно впливають на психічний стан. Будь-які виїзди кудись мають гарний вплив", — ділиться враженнями Микола Ільченко.

Як кажуть інструктори, катання верхи на конях покращує емоційний та психологічний стан людини, а нині, в умовах війни, воно допомагає у відновленні ветеранам.

"Це як реабілітація, коні енергетично дуже сильні тварини і вони забирають своєю енергією весь негатив", — каже інструктор кінно-спортивного клубу Володимир Дуля.

У Львові для військових провели відкрите тренування з кінного спроту
Ветерани в кінно-спортивному клубі. Суспільне Львів

Як розповів керівник обласного управління молоді та спорту Роман Хім'як, сьогоднішній захід — один з етапів у межах великого проєкту "Ліга Нескорених".

"Так вийшло, що кінний спорт — це 20-й, ювілейний вид спорту, який вже інтегрований в цю мультиспортивну програму. У першу чергу — це реабілітація, це емоції", — мовить Роман Хім'як.

На початок