Уламок снаряда влучив у спину: у Львові проходить реабілітацію військовий з Дніпра

Уламок снаряда влучив у спину: у Львові проходить реабілітацію військовий з Дніпра

Військовослужбовець Дмитро Осипенко
Військовослужбовець Дмитро Осипенко. Пресслужба Першого ТМО Львова

У Львові проходить реабілітацію 32-річний дніпрянин Дмитро Осипенко. Чоловік отримав важке поранення у серпні 2023 року на Донеччині. Уламок снаряда пробив йому спину та грудину та спричинив сильну кровотечу. У центрі "Незламні" захисник відновлюється та заново вчиться ходити.

Про стан військовослужбовця розповіли у пресслужбі Першого ТМО Львова.

У мирному житті Дмитро Осипенко мав власну справу. Коли почалася повномасштабна війна, чоловік владнав справи з бізнесом і вже за місяць мобілізувався й поповнив лави морських піхотинців. Влітку 2023 року чоловік брав участь у контрнаступальних діях на Донеччині. Тоді Силам оборони вдалося звільнити кілька населених пунктів. У селі Старомайорське захисник отримав поранення.

"Того дня підрозділ Дмитра щільно накривала російська артилерія. Наш захисник перечікував вогонь у виритій “норі” — це невеликий окоп для одного бійця. Коли поруч прилетіло, Дмитро одразу відчув, що не може поворушити ногами. Евакуйовували його вже в критичному стані — з пробитими спиною і грудиною та кровотечею", — йдеться у повідомленні.

Перші операції з видалення уламків Дмитрові провели у Дніпрі та Києві. Після цього була реабілітація за кордоном. Останні три місяці захисник відновлюється у реабілітаційному центрі "Незламні" у Львові.

Дмитро Осипенко проходить реабілітацію у центрі "Незламні"
Дмитро Осипенко проходить реабілітацію у центрі "Незламні". Пресслужба Першого ТМО Львова

За словами лікарів, попри складну мінно-вибухову травму і влучання прямо в спину, спинний мозок чоловіка цілий. Дмитро трохи відчуває ноги та може стояти, а ще заново вчиться ходити на невеликі відстані. В інших випадках пересувається на кріслі колісному. Чоловік каже, мріє стати максимально самостійним та активним, тож продовжує реабілітацію.

На початок