"Free Azov": у Львові відбулася акція на підтримку полонених

"Free Azov": у Львові відбулася акція на підтримку полонених

У неділю, 9 червня, на проспекті Свободи у Львові відбулася акція-нагадування про полонених. У центрі Львова зібрались рідні, друзі, знайомі полонених та мешканці міста.

Про це із місця події повідомили кореспондентка Суспільного.

Учасники заходу тримали у руках фото тих, хто зараз перебуває у російському полоні. А також плакати із закликами про звільнення близьких та рідних.

Прийшов на акцію поранений військовослужбовець Михайло. Чоловік приїхав для корекції протезу і у цей час вирішив вийти і підтримати побратимів, які зараз у полоні.

"Це нагадування, пам'ять, ми не повинні забувати, що вони там. Я уже списаний із служби, але якщо ти не у війську, ти маєш бути для війська. І пам'ятати тих, хто віддає свою свободу за нас", — каже Михайло.

Із полону чекає на чоловіка Олександра Марта Крищук. Він захищав Маріуполь. Жінка каже, більше двох років нічого не чула про свого чоловіка.

"Важливо пам'ятати про наших хлопців і нагадувати про них. Тому що обмінів зараз вкрай мало. Тому що в полоні вони перебувають у вкрай жахливих умовах. І якщо кожен із нас має можливість прийняти душ, поїсти, то ми не знаємо у яких умовах вони перебувають там", — каже Марта Крищук. Загалом акція тривала майже дві години. На завершення — її учасники пройшли ходою із плакатами та прапорами через центр міста до Оперного театру та назад.

На початок