У Львівському перинатальному центрі виходили хлопчика із вагою 960 грамів

У Львівському перинатальному центрі виходили хлопчика із вагою 960 грамів

Немовля у перинатальному центрі
Максим у перинатальному центрі. Львівський обласний клінічний перинатальний центр/Facebook

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі виходили хлопчика, який народився із масою тіла 960 грамів та зростом 36 сантиметрів. Максим провів у медзакладі 60 днів.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Львівського перинатального центру.

Мама хлопчика з 25 тижня перебувала у лікарні і медики робили усе, аби пролонгувати вагітність. На 28 тижні, за невідкладними показами, жінці провели кесарський розтин. Стан хлопчика був важким.

"В операційній лікарі провели реанімаційні заходи для стабілізації стану дитини. З операційної немовля в умовах транспортного кювеза з дотриманням теплового ланцюжка, забезпечуючи апаратну вентиляцію легень, терміново госпіталізували до відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених", — мовиться у повідомленні.

У Львівському перинатальному центрі виходили хлопчика вагою 960 грамів
Максима оглядає лікарка. Львівський обласний клінічний перинатальний центр/Facebook

Хлопчик був підключеним до апарату штучної вентиляції легень. За динамікою стану дитини спостерігали суміжні спеціалісти: дитячий невролог, офтальмолог, реабілітолог.

"Малюк спершу отримував донорське молоко, але через декілька днів материнське молоко. До речі, мама дитини сама стала доноркою нашого Банку грудного молока", — розповідають у лікарні.

У Львівському перинатальному центрі виходили хлопчика вагою 960 грамів
Максим із мамою та лікарями. Львівський обласний клінічний перинатальний центр/Facebook

На 45 добу Максима перевели на спільне перебування із мамою. А на 60 — виписали додому з масою тіла 2300 грамів і зростом 40 см. Надалі хлопчик буде спостерігатися у педіатра.

На початок