У Львові народилася дівчинка вагою понад 5,5 кг

У Львові народилася дівчинка вагою понад 5,5 кг

У Львові народилася дівчинка-богатирка
Злата народилася з вагою понад 5,5 кг. Пресслужба Першого ТМО Львова

У Львівській лікарні святої Анни народилася дівчинка-богатирка вагою понад 5,5 кг та зростом 60 см. Батьки назвали її Златою.

Як повідомили у пресслужбі Першого ТМО Львова, батьки новонародженої — 24-річна Христина та 25-річний Тарас Артишки із села Кротошин Львівської області. Пара побралася у серпні минулого року. Того ж місяця подружжя дізналося про вагітність.

"Вагітність протікала без проблем, животик ріс поступово. Багато хто очікував, що буде двійня. Але я знала, що буде одна дівчинка. Перед пологами нам прогнозували вагу 4 кілограми", — розповідає мама дівчинки Христина.

Новонароджена Злата з батьками
Новонароджена Злата з батьками. Пресслужба Першого ТМО Львова

На 41 тижні вагітності у Христини почалися перейми. Спершу фахівці лікарні святої Анни планували скерувати жінку на природні пологи, бо думали, що вага немовляти — близько чотирьох кілограмів. Втім, обстеження показало, що дитина значно більша і перевищує розмір пологових шляхів. Тож лікарі ухвалили рішення про проведення кесаревого розтину.

Дівчинка народилась 20 травня. Її вага при народженні становила 5550 грамів, а зріст — 60 сантиметрів. Батьки вирішили назвати доньку Златою

"Малюки з великою масою тіла становлять близько 6-10% від загальної кількості новонароджених в лікарні. Але Злата своїми богатирськими вагою і зростом здивувала навіть бувалих акушерів-гінекологів", — повідомляють у лікарні.

Злата народилася на 41 тижні вагітності
Злата народилася на 41 тижні вагітності. Пресслужба Першого ТМО Львова

Батьки Злати кажуть, мріють про ще одну дитину.

На початок