У Львові виходили немовля, у якого виявили вірус, що вражає мозок

У Львові виходили немовля, у якого виявили вірус, що вражає мозок

Новонароджений Дам'ян з мамою Оленою
Новонароджений Дам'ян з мамою Оленою. Facebook/Центр дитячої медицини. Лікарня "Охматдит"

У Центрі дитячої медицини лікарні "Охматдит" виходили новонародженого Дам'яна. У хлопчика була жовтяниця, а також в нього виявили рідкісний вірус, який вражає головний мозок та нервову систему.

У якому стані перебуває хлопчик, повідомили на Facebook-сторінці Центру.

Багатодітна мама Олена із Закарпаття народила сьому дитину на 39 тижні вагітності у районному пологовому на Львівщині. У хлопчика виявили неонатальну жовтяницю та розпочали лікування. На 6 добу після народження дитину виписали із пологового. Втім, жовтяниця не проходила. Показник білірубіну був 280. Тож немовля на 11 добу життя скерували до Центру дитячої медицини "Охматдиту".

“Ми зробили усі необхідні аналізи та обстеження. У хлопчика був високий показник прямого білірубіну. А це означає, що це не звичайна жовтяниця, а специфічна. Також виявили, що у дитини рідкісний вірус, який вражає головний мозок та нервовий розвиток дитини. При невчасному лікуванні такі випадки завершуються летальністю. Результат у таких випадках дає застосовування специфічних, противірусних препаратів”, — каже лікарка Мирослава Кушнір.

Завдяки зусиллям медиків стан дитини стабілізувався. У медзакладі повідомляють, до 6 місяців Дам'ян потребуватиме додаткового лікування, тож хлопчик буде під постійним контролем та спостереженням лікарів.

На початок