У Львові прикрасили площу Ангелів у пам'ять про загиблих внаслідок війни дітей

У Львові прикрасили площу Ангелів у пам'ять про загиблих внаслідок війни дітей

У Львові вшанували пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії РФ проти України. Львів'яни та переселенці прикрасили фігуру ангела та дерева на площі дзвониками зі стрічками, а також паперовими голубами.

Як це було, дізнавалося Суспільне.

Акція "Голоси дітей" відбулася на міській площі Ангелів. До вшанування долучилися представниці громадської організації "ЯМаріуполь", які зараз живуть у Львові. За їхніми даними, лише в Маріуполі загинули понад 90 дітей.

"Ми принесли таких голубів з дзвіночками, які зробили наші дітки. Вони символізують голоси дітей, які загинули. Офіційно наших маріупольців загинуло 92 дитини. Це дуже велика кількість, але це така спірна кількість. Але ми ще не знаємо, що буде далі. Ми все бачили і діти наші бачили, і ми бачили, бачили дуже багато. Прилітало і вдень, і вночі, і коли виїжджали. Дуже багато спалених автівок, багато трупів, як би це не звучало, тобто наші діти бачили все", — ділиться представниця ГО "ЯМаріуполь" Наталія Бейда.

Присутні пов’язали білі стрічки на фігуру ангела та на дерева, а також повісили дзвіночки на синьо-жовтих стрічках.

"Відчуваю в собі непереборне бажання згадувати і шанувати пам’ять усіх дітей, які загинули, тому що я сама маю дитину і я розумію, як то важко і складно. І взагалі зараз такий період, коли ці всі втрати відбуваються дуже болюче", — говорить місцева жителька Ольга Швед.

За даними, які оприлюднила Олена Зеленська на Telegram-каналі, від початку повномасштабного вторгнення загинуло 550 дітей.

На початок