На Львівщині керівникам вищих навчальних закладів рекомендують надавати дозвіл на заселення в гуртожитки тільки вакцинованим студентам. Таку ідею запропонували члени обласної комісії з питань ТЕБ і НС. Про це повідомили у пресслужбі Львівської облдержадміністрації.
Загалом на Львівщині навчається понад 100 тисяч студентів. Заселяти у гуртожитки рекомендують лише тих, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу. Окрім того, за рекомендацією, навчання офлайн має стартувати лише в тих ВНЗ, де вакцинувалось 80% від викладацького складу. Такі заходи хочуть впровадити, аби унеможливити спалахи хвороби в студентському середовищі.
Щоб залучити до вакцинації максимальну кількість молоді, у Львові розпочали пілотний проєкт зі щеплення студентів Львівської політехніки
"Ті студенти, які вже починають приїжджати до Львова, мають змогу зробити щеплення перед початком навчального року в 10 поліклініці, що на Бой-Желенського. Вона розташована неподалік гуртожитків Львівської політехніки. Такі ж заходи ми плануємо з іншими ВНЗ. Ми робимо все, щоб всі, хто є дотичні до навчального процесу були провакциновані", — каже перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.
Загалом на Львівщині станом на сьогодні вже понад 270 тисяч мешканців області отримали першу дозу вакцини від коронавірусу, ще майже 158 тисяч — другу.
Що відомо
- На Львівщині зареєстрували 7 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу штаму "Дельта". Про це 8 серпня повідомила у Facebook головна санітарна лікарка Львівщини Наталія Тімко Іванченко.
- У Львові люди, які отримали дві дози вакцини, можуть отримати міжнародний сертифікат про вакцинацію.
- В аеропорту 6 серпня "Львів" запрацював центр вакцинації проти COVID-19
- Упродовж двох місяців у Моршині не зафіксували жодного захворювання на коронавірус.
- На Львівщині функціонує 17 центрів вакцинації населення.
- Вакцинація знижує ризик важкого перебігу штаму "Дельта" на 80% — львівська епідеміологиня
- Департамент фармаконагляду експертного центру МОЗ оприлюднив звіт про результати спостереження за безпекою вакцин проти COVID-19.
- Україна належить до країн із високим ризиком затяжного формування колективного імунітету і може набути його лише у 2023 році. Це пов'язано з дефіцитом вакцин і низькими темпами вакцинації.
Читайте нас у Telegram: головні новини регіону