Львівщина отримала нову партію вакцин Pfizer та Astra Zeneca

Львівщина отримала нову партію вакцин Pfizer та Astra Zeneca

Львівщина отримала нову партію вакцин Pfizer та Astra Zeneca
. ЛОДА

На Львівщину надійшла нова партія вакцин проти коронавірусу. Зокрема, 1 170 доз препарату "Pfizer/BioNTech" та 21 600 доз вакцини "Astra Zeneca" корейського виробництва. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

За словами заступника директора Львівського обласного лабораторного центру з епідеміологічних питань Олега Когута, "Pfizer" і надалі використовуватимуть для вакцинації мешканців будинків інтернатного типу та співробітників таких установ. Залишкові дози використають для щеплення працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників. Громадських діячів препаратом "Pfizer-BioNTech" вакцинувати не будуть.

Препаратом "Astra Zeneca" щеплюватимуть людей віком від 65 до 79 років, працівників критично важливих структур державної безпеки та освітян.

Львівщина отримала нову партію вакцин Pfizer та Astra Zeneca
Львівщина отримала нову партію вакцин Pfizer та Astra Zeneca. Вакцина АstraZeneca, фото: AP

"Процес вакцинації в області триває. Вакцин є достатньо. Тепер вакциною "AstraZeneca" будуть вакцинувати людей, старших за 65 років. Тому охочі матимуть змогу записатись через своїх сімейних лікарів та отримати свою дозу вакцини. Також провакцинують осіб, які не були щеплені в першому та другому етапах", — каже Олег Когут.

Окрім того, вакцинуватись препаратом "Astra Zeneca" зможуть організовані колективи, які мають в своєму штаті більше 50 людей. Для цього потрібно записатись у список очікування на щеплення.

Що відомо

  • За попередню добу в області провели 1082 дослідження на коронавірус, з них – 311 позитивних.
  • З 26 квітня на Львівщині встановили протиепідемічні обмеження "жовтої" зони.
  • Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов.
  • 19 квітня на Львівщині стартувала вакцинація препаратом американського виробника Pfizer-BioNTech. Щеплення проводять дві медичні бригади.
  • 16 квітня до України прибули 117 тисяч доз вакцини проти COVID-19 від Pfizer/BioNTech в межах програми поставок глобальної ініціативи вакцинації COVAX.
  • МОЗ скасувало дозвіл на вакцинацію публічних осіб залишками вакцини поза чергою.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

На початок