Блогери "в чорному". Львівські семінаристи знімають відео у TikTok на тему релігії

Блогери "в чорному". Львівські семінаристи знімають відео у TikTok на тему релігії

Блогери "в чорному". Львівські семінаристи знімають відео у TikTok на тему релігії
. Колаж, Суспільне Львів

Чи можна робити тату, хімія гріха та як переодягаються семінаристи. Такі відео для соцмережі TikTok знімають семінаристи. Також вони ведуть сторінку у Instagram, де відповідають на різні запитання підписників. Семінаристи навчалися на медіа курсах Українського католицького Університету і самі знімають, монтують і пишуть сценарії.

Блогери "в чорному", або ж семінаристи, які знімають для соцмережі TikTok. Хлопці кажуть, так хочуть показати, що церква є сучасною. Семінаристи знімають і монтують відео самотужки.

"Мені насправді подобається два відео TikTok, які також сподобались іншим. Один має 62 тисячі переглядів, інший — 37, 5 тисяч. Один з них це є "Хімія гріха", — розповідає співавтор проєкту "Пізна. YOU" Мар'ян Бліхарський.

Також брати ведуть сторінку в Instagram, де розповідають про Бога і відповідають на питання підписників.

"Найчастіше ці запитання стосуються абсолютно різних тематик. Це може бути і якісь практичні питання про сповідь, про молитву, якісь різноманітні поради психологічного такого спрямування, так само це можуть бути питання щодо вчення церкви, наприклад, різні моральні питання, щодо дошлюбної чистоти, або різних, скажімо, забобонів", — каже співавтор проєкту Святослав Онишкевич.

Окрім цього, хлопці знімають відео про святих церкви.

"У нас є такий проект "Свої серед святих", де ми випускаємо на стрічку в Instagram та в Youtube про наших блаженних Української греко-католицької церкви, яких Папа Іван Павло ІІ канонізував у 2001 році", — каже співавтор проєкту Віталій Селеман.

На сторінках в Instagram та TikTok мають майже по дві тисячі підписників та кажуть, конкретної цифри підписників за мету не ставлять, головне для авторів проєкту – донести слово Боже та показати, що церква крокує у ногу зі світом.

Повне відео:

Читайте також: Моє завдання – свідчити про Бога. Розповідь священника-влогера

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

На початок