Вимкнення світла у Києві та області: як діятимуть графіки 22 червня

Вимкнення світла у Києві та області: як діятимуть графіки 22 червня

У суботу, 22 червня, в Києві та в Київській області графіки стабілізаційних відключень електроенергії застосовуватимуть з 16:00 до 24:00.

Про це інформує ДТЕК у своєму Telegram.

У НЕК "Укренерго" уточнили, що ліміти на споживання електрики на 22 червня доведені для всіх обленерго. Погодинні відключення світла будуть по всій країні з 16:00 до 24:00. З 18:00 до 23:00 обсяг обмежень буде більшим.

Причина обмежень — наслідки масованих ударів росіян по енергооб'єктах. Живлення критичної інфраструктури не припинятиметься.

Переглянути графіки відключень для Київської області та Києва можна на сайті ДТЕК.

Що відомо про відключення світла з травня 2024

Після кількох масованих обстрілів Росії по енергосистемі України "Укренерго" вимушене було запровадити контрольовані аварійні відключення світла в усіх регіонах України. Компанія ввела аварійні вимкнення з 14 травня, а з 16 — запровадила графіки відключень, довівши до всіх областей ліміт споживання.

З 29 травня відключення призупинили завдяки активній роботі сонячних електростанцій та збільшення обсягів виробництва атомних станцій після виходу з планового ремонту 2 блоків. Але голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив, що це лиш тимчасове покращення.

Обмеження електроенергії в Україні діятимуть щонайменше ще два роки, а для того, щоб повністю відновити енергосистему потрібно не менше п'яти. Такий прогноз навів директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко.

В Україні з суботи, 8 червня, в тестовому режимі запровадили новий порядок графіків погодинних відключень електроенергії, який має забезпечити коротшу тривалість обмежень.

На початок